Proč právě Olaplex N°.7 Bonding Oil 30 ml?

Vyživující, obnovující a stylingový olej Olaplex N°.7 Bonding Oil je založený na osvědčené receptuře Olaplex s patentovanou technologií pro extra lesk, nesrovnatelnou hebkost a posílení struktury vlasů. Stylingový olej navíc chrání vlasy před tepelným poškozením a to až do 232°C. Rychle se vstřebává, nemastí vlasy a zkrotí i ty nejvíc neposlušné krepaté kadeře.

Stylingový olej Olaplex N°.7 Bonding Oil navrací vlasům zdravý vzhled, ochrání vlasy před krepatěním a neposlušnými polétávajícími vlasy. 

Obsažený olej z hroznových jader obsahuje betakaroten, vitamíny C, D a E, které bojují proti stárnutí vlasů a zároveň je chrání před poškozením a dodávají jim výživu a hebkost. Olej ze zeleného čaje dodává vlasům výživu a hebkost a velmi dobře se do vlasů vstřebává. 

Olej není testovaný na zvířatech a je vhodný i pro vegany. Neobsahuje alkohol, parabeny, sulfáty a ftaláty. Vhodný pro všechny typy vlasů.

Jedinečné vlastnosti:
  • Obnovuje texturu vlasů,
  • posiluje vlasové vlákno,
  • krotí krepaté a poletující vlasy,
  • chrání vlasy před tepelným poškozením do 232°C,
  • vyživuje a hydratuje,
  • dobře se vstřebává,
  • vhodný pro všechny typy vlasů,
  • veganské složení,
  • bez alkoholu, parabenů, sulfátů a ftalátů.
Jak používat Olaplex N°.7 Bonding Oil 30ml?

Pár kapek oleje naneste na vlhké nebo suché vlasy a upravte jako obvykle.

Aktivní složky:

Bis-aminopropyl diglycol dimaleate - molekuly, které posilují vnitřní stavbu vlasu, která je poškozena chemickým zásahem a častým používáním žehliček a fénů.

Olej z hroznových jader - obsahuje betakaroten, vitamíny C, D a E, které bojují proti stárnutí vlasů a zároveň je chrání před poškozením a dodávají jim výživu a hebkost.

Fermentovaný olej ze zeleného čaje - dodává vlasům výživu a hebkost a velmi dobře se do vlasů vstřebává.

Značka Olaplex přináší na trh zcela originální profesionální vlasovou kosmetiku, s jejíž pomocí navrátíte vlasům jejich zdraví i po chemickém ošetření. Jedná se o originální, unikátní chemickou recepturu, která dokáže znásobovat a obnovovat rozbité disulfidové vazby ve vlasovém vláknu, a tak jako jediná technologie na trhu dokáže vlasové vlákno skutečně opravit. Technologie Olaplex je patentovaná a jedná se o revoluční produkty vlasové kosmetiky, které na trh uvedly trend tzv. "plexů", tedy produktů obsahujících receptury, které dokážou změnit vazby ve vlasovém vláknu.

Zakladateli značky Olaplex jsou Dr. Eric Pressly a Dr. Craig Hawker, přední světoví odborníci v oblasti chemického a fyzikálního složení vlasového vlákna. Společně vynalezli chemickou složku, jež bez silikonů a minerálních olejů obnovuje rozbité můstky vazeb ve vlasech, a to během chemického ošetření i po něm.

Ošetření produkty Olaplex se dělí na dva typy - salonní a domácí. Salonní ošetření se sestává z použití produktů Olaplex N°.1 a N°.2, které se používají buď při barvení, odbarvování nebo jako intenzivní vlasová kůra pro poničené vlasy. Pro domácí péči po salonním ošetření se používá kúra Olaplex N°.3. Následuje kombinace produktů Olaplex N°.4 a N°.5, tedy šamponu a kondicionéru. Nejnovějšími členy rodiny Olaplex jsou Olaplex N°.6 a N°.7, tedy stylingový krém a pečující olej. Všechny produkty této profesionální průkopnické značky vlasové kosmetiky jsou nejvyšší kvality a obsahují autentickou, originální recepturu technologie Olaplex.