Proč právě Olaplex N°.4D Clean Volume Detox Dry Shampoo 250 ml?

Suchý šampon Olaplex N°.4D Clean Volume Detox Dry Shampoo s inovativním detoxikačním složení je určený pro okamžité osvěžení vlasů a vlasové pokožky mezi jednotlivým mytím. Z vlasů odstraní zápach, pod a mastnotu a pokožku hlavy osvěží a zklidní. Díky obsahu extraktu ze semen rambutanu vlasovou pokožku detoxikuje bez ucpávání pórů. Po použití suchého šamponu Olaplex N°.4D Clean Volume Detox budou vaše vlasy jako čerstvě umyté.  Je možné ho však použít i k dodání objemu při aplikaci na suché a umyté vlasy. Vhodný je pro všechny typy a textury vlasů.

Jedinečné vlastnosti:
  • Odstraňuje mastnotu a pot a zápach,
  • detoxikuje a zklidňuje,
  • dodává pocit čerstvě umytých vlasů,
  • lze ho použít i pro dodání objemu,
  • vhodný pro všechny typy a textury vlasů,
  • vyvážené pH
  • vegan, bez fosfátů, sulfátů a parabenů
Doporučujeme
Jak použít Olaplex N°.4D Clean Volume Detox Dry Shampoo 250 ml?

Před použitím suchý šampon Olaplex N°.4D Clean Volume Detox Dry důkladně protřepejte. Rozdělte vlasy do sekcí. Suchý šampon následně nastříkejte ke kořínkům vlasů ze vzdálenosti 15-25 cm. 30 sekund nechte zaschnout a poté vmasírujte do pokožky hlavy.

Složení Olaplex N°.4D Clean Volume Detox Dry Shampoo 250 ml:

Butane, Propane, Alcohol Denat., Aluminum Starch Octenylsuccinate, Isobutane, Parfum/Fragrance, Bentonite, Zeolite, Aqua /Water/Eau, Oryza Sativa Starch, Distearyldimonium Chloride, Maltodextrin, Cetrimonium Chloride, Nephelium Lappaceum Seed Extract, Citric Acid, Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Citral, Linallol, Citronellol, Limonene, Hexyl Cinnamal

Značka Olaplex přináší na trh zcela originální profesionální vlasovou kosmetiku, s jejíž pomocí navrátíte vlasům jejich zdraví i po chemickém ošetření. Jedná se o originální, unikátní chemickou recepturu, která dokáže znásobovat a obnovovat rozbité disulfidové vazby ve vlasovém vláknu, a tak jako jediná technologie na trhu dokáže vlasové vlákno skutečně opravit. Technologie Olaplex je patentovaná a jedná se o revoluční produkty vlasové kosmetiky, které na trh uvedly trend tzv. "plexů", tedy produktů obsahujících receptury, které dokážou změnit vazby ve vlasovém vláknu.

Zakladateli značky Olaplex jsou Dr. Eric Pressly a Dr. Craig Hawker, přední světoví odborníci v oblasti chemického a fyzikálního složení vlasového vlákna. Společně vynalezli chemickou složku, jež bez silikonů a minerálních olejů obnovuje rozbité můstky vazeb ve vlasech, a to během chemického ošetření i po něm.

Ošetření produkty Olaplex se dělí na dva typy - salonní a domácí. Salonní ošetření se sestává z použití produktů Olaplex N°.1 a N°.2, které se používají buď při barvení, odbarvování nebo jako intenzivní vlasová kůra pro poničené vlasy. Pro domácí péči po salonním ošetření se používá kúra Olaplex N°.3. Následuje kombinace produktů Olaplex N°.4 a N°.5, tedy šamponu a kondicionéru. Nejnovějšími členy rodiny Olaplex jsou Olaplex N°.6 a N°.7, tedy stylingový krém a pečující olej. Všechny produkty této profesionální průkopnické značky vlasové kosmetiky jsou nejvyšší kvality a obsahují autentickou, originální recepturu technologie Olaplex.