Proč právě Londa Professional Refresh It Dry Shampoo 180 ml?

Mastné vlasy už vás nemusí trápit. Suchý šampon Londa Professional Refresh It Dry Shampoo je skvělým pomocníkem, když nemáte zrovna čas si umýt vlasy. Jeho suchá textura osvěží vaše vlasy bez nutnosti mytí. Velmi dobře absorbuje mastnotu a odstraňuje nečistoty. Suchý šampon je skvělou volbou na cesty nebo dovolenou. Šampon nezanechává ve vlasech bílé stopy a má příjemnou svěží vůni, která osvěží vaše vlasy.

Jedinečné vlastnosti:
  • Absorbuje mastnotu a nečistoty,
  • osvěží vaše vlasy,
  • dodává texturu a objem,
  • nezanechává bílé stopy ve vlasech,
  • vhodný pro všechny typy vlasů.
Jak použít Londa Professional Refresh It Dry Shampoo 180 ml?

Suchý šampon Londa Professional Refresh It Dry nastříkejte na suché vlasy přímo ke kořínkům ze vzdálenosti 30 cm. Poté vlasy pročešte a upravte podle potřeby.

Složení produktu Londa Professional Refresh It Dry:

Alcohol Denat., Butane, Propane, Isobutane, Tapioca Starch, Aqua, Silica, Polymethylsilsesquioxane, Parfum, Benzyl Salicylate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Hexyl Cinnamal, Mentha Piperita Oil, Menthol, Mentha Arvensis Leaf Oil, Linalool.

Značka profesionální vlasové kosmetiky Londa je mladistvá a přitom má více než 125 let zkušeností. Založil ji již v roce 1880 německý kadeřník Franz Stroeher. Na počátku svého působení se značka zabývala výrobou paruk, postupem času se ale firma zaměřila na výrobu barev na vlasy a ostatních kadeřnických produktů. Od roku 1956 spadá značka pod nadnárodní společnost Wella Professionals a i přesto neztrácí svou jedinečnost. Vždy snaží být zdrojem inspirace a vzdělávání pro kadeřníky z celého světa. Dnes je Londa Professional jednou z nejzkušenějších salonních značek na světě s více než 50 lety tradice, odbornosti a výzkumu. Nabízí inovativní řadu péče a stylingu s výjimečně účinnými recepturami, používá vzácné přírodní výtažky, které zaručují okamžitý pečující nebo stylingový efekt. Londa to jsou nejen revoluční produkty, krásné obaly, ale také chytré označení produktů pro jednodušší orientaci v jejich široké nabídce. V sortimentu značky můžete objevovat všechny druhy vlasových produktů přes šampony, kondicionéry, masky po kúry a barvy na vlasy, vše vytvořeno speciálně pro určitý typ vlasů. Tím produkty Londa zaručují správný a okamžitý výsledek. S Londou Professional jste vždy v dobrých rukou.