Proč právě CHI Hydrate Care Hydrating Conditioner 355 ml?

Vlasový kondicionér, který je navržen pro hydrataci a zlepšení zdraví vlasů. Tento kondicionér je součástí produktové řady CHI, která je známá pro svou kvalitu a inovativní složení.

Jedinečné vlastnosti:
  • Vyživuje suché vlasy a chrání je před poškozením a lámáním,
  • obnovuje pružnost, hebkost a krásný lesk,
  • jemné složení s použitím přírodních ingrediencí,
  • usnadňuje rozčesávání vlasů.
Jak použít CHI Hydrate Care Hydrating Conditioner 355 ml?

Naneste velké množství kondicionéru na čisté a vlhké vlasy od kořínků ke konečkům. Nechte působit jednu až dvě minuty. Důkladně opláchněte a upravte vlasy jako obvykle.

Složení CHI Hydrate Care Hydrating Conditioner 355 ml

Složení kondicionéru je uvedeno na obalu výrobku.

Profesionální značka vlasové kosmetiky Farouk Systems byla založena roku 1986 v Houstonu Faroukem Shami, kadeřníkem, jehož posláním je poskytovat profesionální vlasovou kosmetiku s nejpokročilejší americkou technologií, založenou na vzdělávání, životním prostředí a inovacích.Pod značku Farouk Systems patří další populární značky jako je například CHI, BioSilk a Esquire Grooming. V roce 2001 značka Farouk Systems vyvinula vůbec první keramickou žehličku na vlasy a inspirovala se právě technologií využívanou v NASA. Farouk Systems vlastní více než 20 patentů z oblasti péče o vlasy. Jako první značka představila barvu na vlasy bez amoniaku a začala ve vlasové kosmetice používat hedvábné proteiny. V jejich produktech najdete populární účinné složky jako je arganový olej, keratin, výtažky z olivovníku a fenyklu.