Varianty produktu

Proč právě Schwarzkopf Professional Chroma ID Bonding Mask 500 ml?

Vyjádřete svou osobnost a oživte své nevýrazné vlasy hravými barvami. Nekonečné možnosti barev, které zaženou nudu a fádnost všedních dnů. Barvící masky Schwarzkopf Professional Chroma ID Bonding Mask umožňují barvení a tónování vlasů bez poškození, zamaskují odrosty a oživí odstíny již barvených vlasů. Semi-permanentní tónovací systém Chroma ID uchovává barvu vlasů sytou a zářivou po dlouhou dobu a zároveň dodává vlasům intenzivní péči a hydrataci.

Unikátní komplex Bonding Technology zvyšuje a posiluje přirozenou strukturu uvnitř vlasového vlákna, tím vlasy zůstávají silné a odolné vůči poškození či lámání, zatímco technologie Law Salt umožňuje snadnější proniknutí barevných pigmentů dovnitř vlasů a maximalizuje barevný výsledek. Masky obsahují keratin a panthenol, které poskytují hloubkovou péči a uzavírají vnější kutikuly pro ochranu vlasů a zlepšení jejich kvality.

Barvící masky Schwarzkopf Professional Chroma ID Bonding Mask vydrží ve vlasech až 12 umytí a nabízí pestrou škálu barev, které lze vzájemně míchat a umožňují vytvoření syté či pastelové barvy. Masky jsou vhodné pro zesvětlené, barvené i přírodní vlasy, neutralizují mosazné tóny, osvěžují mdlou barvu ve vlasech, maskují odrosty a jsou vhodné pro korekci barvy.

Jedinečné vlastnosti:
 • Tónovací barvící maska na vlasy,
 • výrazné barvy pro kreativní tónování vlasů,
 • intenzivní či pastelové tóny,
 • semi-permanentní tónovací systém pro šetrné barvení vlasů,
 • osvěžuje barvu ve vlasech a je umožňuje šetrnou korekci barvy,
 • neutralizuje mosazné tóny a maskuje odrosty,
 • nepoškozuje vlasy a vydrží až 12 umytí,
 • čísla odpovídají číslování barev Igora,
 • vhodné pro barvené i přírodní vlasy.
Jak použít Schwarzkopf Professional Chroma ID Bonding Mask 500ml?

Masku Schwarzkopf Professional Chroma ID Clear Bonding Mask rovnoměrně naneste na umyté, ručníkem vysušené vlasy po celé jejich délce. Nechte působit 5-10 minut a důkladně opláchněte. Při kombinaci s barevnou maskou udržujte vizuální kontrolu barvy.

Složení Schwarzkopf Professional Chroma ID Clear Bonding Mask 500 ml

Aqua (Water, Eau) - Cetearyl Alcohol - Coconut Alcohol - Cocamidopropyl Betaine - Ceteareth-20 – Dimethicone – Methylparaben - Parfum (Fragrance) - Hydrolyzed Keratin - Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin - Polyquaternium-6 - Sclerocarya Birrea Seed Oil – Propylparaben – Panthenol - Etidronic Acid - Hexyl Cinnamal - Citric Acid - Magnesium Chloride – Ethanolamine – Linalool – Limonene - Laureth-23 - Laureth-4 - Alpha-Isomethyl Ionone - Benzyl Alcohol - Sodium Chloride - Sodium Sulfate

Aktivní složky:
 • Bonding Technology: Posiluje přirozenou strukturu uvnitř vlasového vlákna, tím vlasy zůstávají silné a odolné vůči poškození či lámání.
 • Law Salt Technology: Umožňuje snadnější proniknutí barevných pigmentů dovnitř vlasů a maximalizuje barevný výsledek.
 • Keratin a panthenol: Poskytují hloubkovou péči a uzavírají vnější kutikuly pro ochranu vlasů a zlepšení jejich kvality.
Profesionální značka Schwarzkopf Professional nabízí špičkové produkty i pro nejnáročnější zákaznice. Nejlepší technologie, špičkové laboratoře, inovace a nekonečná kreativita. To vše je Schwarzkopf Professional. Jejich rozsáhlé portfolio zahrnuje mnohé nejznámějších produkty v péči o vlasy a jejich stylingu jako jsou Silhouette, BC Bonacure a OSIS+! Značka Schwarzkopf Professional je jedničkou na světovém trhu, je držitelem 7 600 patentů a splňuje požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Srdce celé značky představují barvy na vlasy Schwarzkopf Professional a spolupráce se světovými kadeřníky v oblasti barvení vlasů z ní dělá specialistu, který ve světě nemá konkurence.