Proč právě Alterna Caviar Anti-Aging Smoothing Anti-Frizz Blowoout Butter 150 ml?

Luxusní péče v podobě krému na vlasy Alterna Caviar Smoothing Anti-Frizz Blowout Butter, který se svou konzistencí mění v olej, krotí krepaté vlasy a poskytuje ochranu při úpravě vlasů teplem i před vlhkostí. Krém obsahuje vzácné oleje jako jsou habešský, avokádový a heřmánkový, které viditelně vytvářejí mladistvý vzhled a hedvábně jemné prameny vlasů. Krém je navíc obohacený o tři druhy másel jako jsou bambucké, marula a moringa, které dodávají vlasům výživu, ochranu a intenzivní hydrataci. Dopřejte svým nepoddajným vlasům intenzivní péči, která zanechá vaše vlasy na dlouhou dobu uhlazené, hydratované a sametově hladké.

Jedinečné vlastnosti:
  • Chrání před krepatěním vlasů,
  • dodává sametovou hebkost,
  • pečuje o vlasy a dodává hydrataci,
  • působí proti stárnutí vlasů,
  • obsahuje vzácné oleje z avokáda, heřmánku a katránu etiopského,
  • působí proti zacuchání vlasů,
  • vhodné pro husté a nepoddajné vlasy.
Jak použít Alterna Caviar Anti-Aging Smoothing Anti-Frizz Blowoout Butter 150ml?

Malé množství krému emulgujte v dlaních dokud se krém nepřemění na olej. Následně naneste na vlhké vlasy před vysoušením a neoplachujte.

Špičková profesionální vlasová kosmetika Alterna byla založena v roce 1997 v kalifornském Beverly Hills. Tato luxusní vlasová kosmetika vznikla díky tomu, že v USA nebyla k dostání vlasová péče, která by byla luxusní, kvalitní a zároveň přírodní. Díky značce Alterna se nemusíte rozhodovat mezi profesionální, klinicky ověřenou a přírodní péčí. Alterna splňuje všechny tyto požadavky a více. O kvalitě a účinnosti svědčí mimo jiné špičková holywoodská klientela, v níž nechybí celebrity jako je například Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Hayden Panetierre a Jessica Alba.

Luxusní vlasové produkty značky Alterna jsou především známé svým obsahem vysoce kvalitních a jedinečných přírodních složek. V jejich produktech najdete vysoce účinné látky, jako je například extrakt z kaviáru, mořské bioaktivní látky, certifikované organické rostlinné výtažky a italský lanýžový olej. Produkty neobsahují žádné syntetické látky jako jsou silikony, parabeny a ftaláty.