Vše skladem
Všechno zboží je originální
Férové ceny

Arôme Reed Diffuser Sea Breeze 30 ml

Vonný difuzér v dárkovém balení
ARÔME
Produkt je trvale stažen z nabídky
Kód: AR165
Hmotnost produktu: 176 g

Proč právě Arôme Reed Diffuser Sea Breeze 30 ml?

Zavřete oči a přeneste se v myšlenkách, díky této vůni, do přímořské destinace, kde se budete procházet po hladké písčité pláži, uslyšíte, jak vlny naráží na útes, nad hlavou vám bude svítit slunce a ucítíte omamnou vůni mořského vánku. Vonný difuzér Arôme Reed Diffuser Sea Breeze vám dopřeje unikátní vonný zážitek, který si ihned zamilujete a navíc, vás zbaví přebytečného stresu a úspěšně vás naladí na další den. Užijte si chvilku dovolené každý den z pohodlí vašeho domova, díky této relaxační vůni a dopřejte si potřebný odpočinek. 

Jedinečné vlastnosti:

  • Vůně mořského vánku,
  • zpříjemní každé setkání s vašimi blízkými,
  • pomáhá navodit pohodovou atmosféru,
  • vůně se postupně uvolňuje do místnosti,
  • odstraňuje nepříjemné pachy.

Jak použít Arôme Reed Diffuser Sea Breeze 30 ml?

Z difuzéru odstraňte plastové víčko v hrdle lahvičky. Rákosové tyčinky opatrně vložte do kapaliny a umístěte na bezpečné místo vaší domácnosti. Tyčinky do sebe vstřebají vůni a pozvolna ji uvolní do prostoru.

Upozornění:

  • Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích mazlíčků.
  • V případě zasažení očí, několik minut opatrně vyplachujte vodou.
  • Při styku s pokožkou, omyjte vodou a mýdlem.
  • Může vyvolat alergickou reakci.

ARÔME

Proč je značka Arôme tak výjimečná?

Značka nádherných vonných svíček a bytových vůní Arôme vznikla v roce 2017 v České Republice. Založil ji zkušený Manish Sahijwani, jehož zkušenost s mícháním pravých, autentických vůní a cit pro designové balení můžete vidět v každém produktu značky Arôme. Jejich jedinečný přístup je založen na vytváření cenově dostupných, ale zároveň velmi kvalitních vůní do bytu, které jsou příjemné a váš domov provoní na dlouhou dobu. Vybírejte z opravdových vůní inspirovaných rozkvetlými květinami, čerstvým ovocem či exotickým kořením. V nabídce značky Arôme najdete vonné svíčky, vosky do aromatických lamp, designové difuzéry, nebo například populární přírodní jílové difuzéry. Provoňte váš domov levandulí, perníčky nebo třeba šalvějí a mořskou solí. A nezapomínejte, že jedinečné aromatické svíčky můžete dát i dárkem svým nejmilejším - a to přímo v pěkném dárkovém balíčku!