Proč právě Babyliss Pro 4 Artists - BABDB43E 43 mm?

Babyliss Pro 4 Artists - BABDB43E 43 mm je keramický kartáč s nylonovými štětinami o průměru 43 mm, ideální pro foukání vlasů fénem. Kartáč má unikátní vydutý tvar, který pomůže dostat se co nejblíže k pokožce hlavy a pomůže tak vykouzlit maximální objem vašich vlasů.

Technické prarametry:

Průměr: 43 mm

Průměr se štětinami v nejširší části kartáče: 58 mm

Jedinečné vlastnosti:
  • Profesionální kartáč,
  • keramický povrch,
  • vydutý tvar,
  • nylonové štětiny,
  • protiskluzová rukojeť.
Jak použít Babyliss Pro 4 Artists - BABDB43E 43 mm?

Vlasy si umyjte šamponem, poté naneste kondicionér. Následně vlasy vysušte ručníkem, aplikujte tepelnou ochranu a pomocí kartáče a fénu vlasy vysušte do sucha.

Profesionální vlasová elektronika značky Babyliss PRO se datuje zpět až do 60. let minulého století. Uprostřed rušné Paříže vynalezl kadeřnický mistr Lelievre ve svém salonu první elektrickou kulmu na vlasy. Ta se rychle rozšířial mezi profesionály a milovnice loken a kudrlin a značka Babyliss PRO se velmi rychle proslavila po celém světě. Díky neustálým inovacím, které reagují na nejnovější módní trendy, se produkty Babyliss staly nedílnou součástí profesionálních kadeřnických salonů i moderních domácností ve více než 60 zemích světa. V Praze, Paříži, Londýně, Stockholmu, Moskvě, Římě, Dubaji nebo v Jižní Africe se krása vyjadřuje stejně: „BaByliss“. Značka BaByliss PRO přináší na trh nejen úspěšné produkty pro ženy, jako jsou především vysoušeče vlasů či fény, žehličky na vlasy a kulmy, ale i novou kolekci úspěšných střihačů vlasů a vousů pro moderní muže. Nesmíme zapomenout ani na perfektní profesionální kartáče na vlasy, horkovzdušné rotační kartáče či elektrické natáčky - a samozřejmě revoluční inovativní loknovací kulmu Miracurl.