Varianty produktu

Proč právě BeautyLash Power-Brow Effect Tinting Kit?

Proměňte nevýrazné obočí v několika snadných krocích na skutečné Power-Brows! Sada na barvení obočí BeautyLash Power-Brow-Effect Tinting Kit zvýrazní barvu vašeho obočí tak, aby vypadala co nejpřirozeněji. Nevýrazné světlé chloupky získají novou barevnou svěžest, která vydrží až 6 týdnů. Těšit se můžete z krásného obočí i u vody nebo při sportu.

Jedinečné vlastnosti:
  • Zvýrazní a podtrhne krásu obočí,
  • intenzivní výsledek jako ze salonu,
  • barva vydrží až 6 týdnů,
  • voděodolné složení,
  • barva se nerozmazává,
  • vhodné i pro vegany,
  • jedno balení vystačí až na 8 použití.
Jak použít BeautyLash Power-Brow Effect Tinting Kit?
  • Obočí očistěte nemastným odličovačem. Naneste namíchanou směs v poměru 1:1 na obočí barvící tyčinkou. Barvu nechte působit 5-10 minut. Po uplynutí doby působení odstraňte zbývající barvu vlhkým vatovým tamponkem.
Upozornění:
  • Před prvním použití barvící sady na obočí BeautyLash Power-Brow-Effect Tinting Kit proveďte test citlivosti. Na barviva, dokonce i ta přírodního původu, se mohou vyskytnout alergické reakce. Test proveďte 2-3 dny před barvením obočí. Vatovou tyčinkou naneste malé množství obou gelů na kůži (zápěstí nebo za ucho). Objeví-li se jakékoli známky podráždění, výrobek nepoužívejte.
Složení produktu eautyLash Power-Brow Effect Tinting Kit
Aqua, Cetearyl Alcohol, Aminomethyl Propanol, Toluene-2,5-Diamine, Sodium Laureth Sulfate, m-Aminophenol, Sodium Cetearyl Sulfate, 2-Methylresorcinol, CI 77491, CI 77492, CI 77499.Oxi Creme: Aqua, Hydrogen Peroxide, Cetearyl Alcohol, Triethanolamine, Ceteareth-20, Phosphoric Acid, Sodium Cetearyl Sulfate.
Unikátní kosmetické produkty BeautyLash vyrábí rakouská společnost GWCosmetics, která má více než osmdesátiletou tradici. Se značkami BeautyLash a RefectoCil je tato rodinná firma světovou špičkou v barvení řas o obočí. BeautyLash jsou vyráběny s láskou ke kosmetice a kráse a s přesvědčením, že kosmetické výrobky mají zvýrazňovat, chránit a udržovat přirozenou krásu každého jednotlivce. V nabídce značky BeautyLash najdete ty nejpopulárnější barvy na řasy i obočí, gely na jejich udržování a péči, ale také osvědčená séra pro podporu růstu čas i obočí.