Proč právě Black Professional Line Panthenol & Placenta Hair Lotion vlasové sérum 1 x 10 ml?

Blahodárné vlasové sérum s placentou a panthenolem proti vypadávání vlasů. Dvě hlavní účinné složky látky obsažené v panthenolu, placentární výtažky a pro-vitamín B, mají revitalizační účinky a přispívají ke stimulaci vlasových kořínků. Extrakt placenty vyživuje kořínky vlasů. Komplexně regeneruje vlasy a kožku. Toto sérum je vhodné zejména pro vlasy jemné a křehké. Zabraňuje vypadávání a lámání.


Použití: aplikujte rovnoměrně do umytých, ručníkem vysušených, vlasů. Dobře vmasírujte, až se přípravek zcela absorbuje. Pročešte a upravte obvyklým způsobem.


 

Italský výrobce vlasové kosmetiky Black Professional Line je na trhu již od roku 1955 a filosofie této značky stojí na mottu "podporovat inovaci a předvídat vlasové trendy". Výsledkem jsou profesionální vlasové produkty s ryze italským srdcem ve vysoké kvalitě za skvělou cenu. Jedinečná kombinace přírodních a ověřených aktivních složek s tradicí dělá ze značky Black Professional Line favorita mezi profesionálními kadeřníky i milovníky krásných zdravých vlasů po celé světe. Ať už vyzkoušíte produkty pro péči o vlasy, jako jsou šampony, kondicinéry a masky na vlasy, nebo stylingové přípravky, jako jsou laky, gely a krémy, do produktů vlasové kosmetiky Black Professional Line se naproto zamilujete!