Proč právě Brave Head rukavice Semperguard Nitril Style černé jednorázové S/7 100 ks?

Speciálně vyvinuté rukavice pro kadeřníky na chemické úkony jako je barvení, melír, trvalá, a další. Rukavice jsou nepudrované na jednorázové použití se skvělou přilnavostí. Bez latexu a DOP/DHEP. Velikost: malá / S 6-7.


100 ks/ box


Kadeřnice velmi často používají chemické produkty k barvení nebo třeba trvalé. I když už jsou v dnešní době tyto produkty velmi šetrné, ruce kadeřníků trpí i přes to a většina kadeřníků na ochranu svých rukou často zapomíná. Rukavice Nitril - Powder Free vaše ruce dokonale ochrání bez jakéhokoliv nepohodlí a nemotornosti.

Posláním značky BraveHead je poskytovat kadeřnickému průmyslu jen ty nejlepší produkty za rozumnou cenu s tou nejvyšší možnou kvalitou. V nabídce značky naleznete širokou škálu profesionálních hřebenů a kartáčů na vlasy, břitvy, sponky a vlásenky nebo ochranné pomůcky, které jsou nezbytnou součástí každého kadeřnického salonu. V sortimentu profesionálí značky BraveHead si vyberou nejden kadeřníci a kadeřnici, ale také stylisté a stylistky a profesionálové z barber salonů.