Proč právě Bravehead Stylance Heat Protection Mat, L 305x404 mm?

Termopodložka Bravehead Stylance Heat Protection Mat chrání pracovní plochu před teplem a poškrábáním během používání žehliček na vlasy a kulm. Je vyrobena z nehořlavého silikonového gelu a je odolná proti teplotám až 260 °C. Podložka má rozměry 305 x 404 mm a váží pouhých 340 g. Je vhodná pro profesionální i domácí použití.

Jedinečné vlastnosti:
  • Odolná proti vysokým teplotám,
  • chrání povrch před poškozením,
  • snadná manipulace a čištění,
  • skládací design pro snadné skladování či na cesty,
  • vysoká kvalita materiálu zaručuje dlouhou životnost a odolnost.
Jak použít Bravehead Stylance Heat Protection Mat, L 305x404 mm?

Pokud chcete chránit stůl nebo pracovní plochu před poškozením při používání žehličky na vlasy nebo kulmy, umístěte termopodložku na požadované místo. Položte na ni nástroj pro úpravu vlasů a dokončete styling. Po použití nástroje ho zde nechte vychladnout  na pokojovou teplotu.

Posláním značky BraveHead je poskytovat kadeřnickému průmyslu jen ty nejlepší produkty za rozumnou cenu s tou nejvyšší možnou kvalitou. V nabídce značky naleznete širokou škálu profesionálních hřebenů a kartáčů na vlasy, břitvy, sponky a vlásenky nebo ochranné pomůcky, které jsou nezbytnou součástí každého kadeřnického salonu. V sortimentu profesionálí značky BraveHead si vyberou nejden kadeřníci a kadeřnici, ale také stylisté a stylistky a profesionálové z barber salonů.