Vše skladem
Všechno zboží je originální
Férové ceny

Catrice Art Couleurs Eyeshadow 2 g, oční make-up 090 Life On High Heels

Pudrové oční stíny
Catrice
Akce
Produkt je trvale stažen z nabídky
Kód: CA0052
Hmotnost produktu: 20 g

Proč právě Catrice Art Couleurs Eyeshadow 2 g?

Dlouhotrvající oční stíny s vysokou pigmentací a krytím dokonale rozzáří váš pohled. Oční stíny nabízí matné a metalické odstíny.

Díky inovačnímu zaklikávacímu mechanizmu si můžete sestavit svou beauty paletku podle vašeho přání. Stačí dokoupit k očním stínům prázdnou paletku se čtyřmi místy pro Vaše oblíbené oční stíny Art Couleurs.

Jedinečné vlastnosti:

  • pudrová textura
  • vysoká pigmentace
  • snadno se vrství a rozetírají
  • rozzáří oční okolí
  • dokonale přilnou k pleti

Jak použít Catrice Art Couleurs Eyeshadow 2 g?

  • pomocí aplikátoru nebo kosmetického štětce naneste na oční víčka
  • vrstvěte pro dosažení požadované intenzity

Catrice

Proč je značka Catrice tak výjimečná?

Německá kosmetická značka Catrice se výrazně prosadila na evropském trhu dekorativní kosmetiky již v roce 2008 a o 4 roky později se rozšířila i do jiných částí světa jako je Amerika, Asie, Střední východ nebo Afrika. Značka cílí především na vyzrálejší skupinu žen, které se nemohou spoléhat jen na přirozený mladistvý vzhled pleti, ale potřebují trochu sofistikovanější péči. Značka si zakládá na kvalitě a vývoji produktů a inspiruje se trendy z hlavních světových center módy. V nabídce značky naleznete širokou škálu dekorativní kosmetiky jako jsou například řasenky, oční stíny, make-up, rozjasňovače, rtěnky, laky na nehty, umělé řasy nebo kosmetické nástroje. Nabídku doplňují limitované edice, které jsou inspirovány především světem módy. Veškeré produkty značky Catrice nejsou testované na zvířatech.