Vše skladem
Všechno zboží je originální
Férové ceny

Catrice Superbia Vol.2 Eyeshadow Palette 15 g

Paletka očních stínů
Catrice
Akce Výprodej
Produkt je trvale stažen z nabídky
Kód: CA0232
Hmotnost produktu: 88 g

Proč právě Catrice Superbia Vol.2 Frosted Taupe Eyeshadow 15 g?

Paletka s kvalitními pudrovými očními stíny přichází v elegantním obalu. Tělové a fialové odstíny s matnými nebo holografickými efekty vám umožní vytvořit spoustu kombinací pro denní i večerní look.Vlastnosti:
  • Tělové a fialové tóny,

  • pudrová textura,

  • matné a třpytivé odstíny,

  • veganské složení.Použití:Pomocí aplikátoru nebo kosmetického štětce naneste na oční víčka, vrstvěte pro dosažení požadované intenzity.


Catrice

Proč je značka Catrice tak výjimečná?

Německá kosmetická značka Catrice se výrazně prosadila na evropském trhu dekorativní kosmetiky již v roce 2008 a o 4 roky později se rozšířila i do jiných částí světa jako je Amerika, Asie, Střední východ nebo Afrika. Značka cílí především na vyzrálejší skupinu žen, které se nemohou spoléhat jen na přirozený mladistvý vzhled pleti, ale potřebují trochu sofistikovanější péči. Značka si zakládá na kvalitě a vývoji produktů a inspiruje se trendy z hlavních světových center módy. V nabídce značky naleznete širokou škálu dekorativní kosmetiky jako jsou například řasenky, oční stíny, make-up, rozjasňovače, rtěnky, laky na nehty, umělé řasy nebo kosmetické nástroje. Nabídku doplňují limitované edice, které jsou inspirovány především světem módy. Veškeré produkty značky Catrice nejsou testované na zvířatech.