Proč právě Fanola After Color Colour-Care Fluid Crystals 100 ml?

Trápí vás roztřepené konečky? Vypadají vaše vlasy unaveně, chybí jim lesk a zářivý vzhled? Vyživující sérum Fanola After Color Colour-Care Fluid Crystals bylo speciálně vyvinuto pro řešení mdlých, unavených a barvených vlasů. Sérum s obsahem betakarotenu navrací barvě vlasů živý a zářivý odstín, oslnivý lesk a sametovou hebkost. Pokud navíc trpíte roztřepenými konečky, vlasové sérum velmi dobře zacelí konečky vlasů a ochrání je před případným lámáním.

Jedinečné vlastnosti:
  • Zaceluje roztřepené konečky,
  • zvýrazňuje krásu barvených vlasů,
  • dodává oslnivý lesk,
  • vyživuje vlasové vlákno,
  • dodává sametovou hebkost,
  • dodá vlasům hezkou květinovou vůni.
Jak použít Fanola After Color Colour-Care Fluid Crystals 100 ml?

Pár kapek séra Fanola After Color Colour-Care Fluid Crystals vetřete do suchých konečků vlasů. Používejte podle potřeby.

Složení Fanola After Color Colour-Care Fluid Crystals 100 ml
Cyclopentasilicone, Dimethiconol, Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Linum Usitatissimum Seed Oil, Limonene, C.l.47000, Tocopheryl Acetate.

Fanola je kreativní profesionální značka produktů péče o vlasy. Za pouhých 15 let se stala značka Fanola stabilním hráčem na trhu v oblasti vlasové kosmetiky. Barevná, mladá značka orientovaná na budoucnost, která nikdy nenudí, přichází s každou produktovou řadou s novými originálními nápady. Fanola vám dodá svobodu experimentovat a podtrhne tak vaši krásu.