Proč právě Fanola Smooth Care Smoothing Protecting Serum 100 ml?

Žehlíte si denně vlasy? Pozorujete, jak se z vlasů vytrácí lesk, hebkost a síla? Denní používání žehličky bez ochranných vlasových přípravků může způsobit trvalé poškození vlasového vlákna, ztenčení vlasů, lámání konečků i nevzhledné krepatění. Proto profesionální vlasová péče Fanola vyvinula uhlazující ochranné sérum Fanola Smooth Care Smoothing Protecting Serum, které se postará o ochranu vlasů při tepelném stylingu a dodá hladký a uhlazený vzhled nepoddajným vlasům.

Jedinečné vlastnosti:
  • Chrání vlasy při žehlení,
  • uhlazuje vlasy a eliminuje jejich krepatění,
  • dodává sametovou hebkost a lesk,
  • má hydratační účinek,
  • vhodné pro nepoddajné a uhlazené vlasy.
Jak použít Fanola Smooth Care Smoothing Protecting Serum 100 ml?

1-2 pumpičky ochranného séra Fanola Smooth Care Smoothing Protecting Serum aplikujte na suché délky vlasů. Následně použijte žehličku na vlasy a vyžehlete do hladka.

Složení Fanola Smooth Care Smoothing Protecting Serum 100 ml
Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Parfum, Linalool, Linum Usitatissimum Seed Oil, Limonene, Hydrolyzed Keratin, Aqua, Butylene Glycol, Hypnea Musciformis Extract, Potassium Gluconate.

Fanola je kreativní profesionální značka produktů péče o vlasy. Za pouhých 15 let se stala značka Fanola stabilním hráčem na trhu v oblasti vlasové kosmetiky. Barevná, mladá značka orientovaná na budoucnost, která nikdy nenudí, přichází s každou produktovou řadou s novými originálními nápady. Fanola vám dodá svobodu experimentovat a podtrhne tak vaši krásu.