Proč právě Fanola Stain Remover 150 ml?

Fanola Stain Remover je produkt určený k odstranění skvrn způsobených barvou vlasů z pokožky.Jeho složení je speciálně formulováno pro účinné odstranění zbarvení a zanechaných skvrn.Používá se snadno a jemně na pokožku, aniž by způsoboval podráždění. Fanola Stain Remover je efektivní a rychlý, což umožňuje odstranit nežádoucí zbarvení v krátkém čase. Po použití zanechává pokožku čistou, osvěženou a zbavenou skvrn způsobených barvou vlasů.

Jedinečné vlastnosti:
  • Odstraňuje skrvrny způsobených barvou na vlasy,
  • silné a účinné složení,
  • snadná a rychlá aplikace,
  • zanechává pokožku čistou a svěží.
Jak použít Fanola Stain Remover 150 ml?

Naneste Fanola Stain Remover na vatový tampon nebo do čistého hadříku a jemně otřete postiženou oblast pokožky, dokud se skvrny způsobené barvou vlasů neodstraní, a poté opláchněte vodou.

Složení Fanola Stain Remover 150 ml

Aqua (Water), Petrolatum, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Glycol/Sebacic Acid Copolymer, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Ceteareth-30, Phenoxyethanol, Parfum (Fragrance), Sodium Laureth Sulfate, Methylparaben, Glycerin, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Limonene, Citric Acid, Linalool

Fanola je kreativní profesionální značka produktů péče o vlasy. Za pouhých 15 let se stala značka Fanola stabilním hráčem na trhu v oblasti vlasové kosmetiky. Barevná, mladá značka orientovaná na budoucnost, která nikdy nenudí, přichází s každou produktovou řadou s novými originálními nápady. Fanola vám dodá svobodu experimentovat a podtrhne tak vaši krásu.