Proč právě Farouk Systems CHI Enviro Smoothing Shampoo 355 ml?

Vyhlazující šampon. Dodává vlasům optimální pH, prodlužuje efekt procedury vyhlazení vlasů. Neobsahuje sírany ani parabeny. Obohacený o hedvábí a perlový komplex, proniká do hloubky vlasů, vyživuje a dodává lesk. Udržuje optimální úroveň hydratace.

Jak použít Farouk Systems CHI Enviro Smoothing Shampoo 355 ml?
  • po umytí šamponem CHI Enviro Smoothing Shampoo naneste kondicionér do vlhkých vlasů, nechte působit 3-5 min a důkladně opláchněte dostatečným množstvím vody. Vhodná pro každodenní použití. Pro intenzivnější účinek vlasy ohřívejte fénem nebo zaviňte do horkého ručníku a nechte působit 15 min.
Profesionální značka vlasové kosmetiky Farouk Systems byla založena roku 1986 v Houstonu Faroukem Shami, kadeřníkem, jehož posláním je poskytovat profesionální vlasovou kosmetiku s nejpokročilejší americkou technologií, založenou na vzdělávání, životním prostředí a inovacích.Pod značku Farouk Systems patří další populární značky jako je například CHI, BioSilk a Esquire Grooming. V roce 2001 značka Farouk Systems vyvinula vůbec první keramickou žehličku na vlasy a inspirovala se právě technologií využívanou v NASA. Farouk Systems vlastní více než 20 patentů z oblasti péče o vlasy. Jako první značka představila barvu na vlasy bez amoniaku a začala ve vlasové kosmetice používat hedvábné proteiny. V jejich produktech najdete populární účinné složky jako je arganový olej, keratin, výtažky z olivovníku a fenyklu.