Proč právě Farouk Systems CHI Ionic Color Lock Treatment výživa pro barvené vlasy 355 ml?

CHI Color Lock Treatment je kyselá výživa pro dlouhodobou ochranu barvy. Tento kondicionér se používá po každém chemickém ošetření. Unikátní regenerace neutralizuje veškeré chemikálie ve vlasech. Regenerace zanechává nádherný lesk a měkkost, vlasy se lehce upravují. CHI Color Lock Treatment může být používán také denně jako výživa vlasů.  Výživa má kyselé Ph (3,5), jež vyhlazuje povrch vlasu, uzavírá vlasové šupiny a díky tomu zabraňuje vymývání barvy z vlasů.

Jak použít Farouk Systems CHI Ionic Color Lock Treatment výživa pro barvené vlasy 355 ml?
  • aplikujte po každém barvení nebo umytí vlasů. Nejlépe přípravkem CHI Infra Shampoo a nechte působit 5 minut. Poté důkladně opláchněte.
Profesionální značka vlasové kosmetiky Farouk Systems byla založena roku 1986 v Houstonu Faroukem Shami, kadeřníkem, jehož posláním je poskytovat profesionální vlasovou kosmetiku s nejpokročilejší americkou technologií, založenou na vzdělávání, životním prostředí a inovacích.Pod značku Farouk Systems patří další populární značky jako je například CHI, BioSilk a Esquire Grooming. V roce 2001 značka Farouk Systems vyvinula vůbec první keramickou žehličku na vlasy a inspirovala se právě technologií využívanou v NASA. Farouk Systems vlastní více než 20 patentů z oblasti péče o vlasy. Jako první značka představila barvu na vlasy bez amoniaku a začala ve vlasové kosmetice používat hedvábné proteiny. V jejich produktech najdete populární účinné složky jako je arganový olej, keratin, výtažky z olivovníku a fenyklu.