Proč právě Goldwell System BondPro+ Professional Kit 3 x 500 ml?

Chcete tu nejlepší péči pro vaše zesvětlené, barvené nebo tepelnou úpravou namáhané vlasy? Pak je pro vás tato sada produktů Goldwell System BondPro+ Professional Kit to nejlepší řešení! Sada obsahuje 1x 500 ml Protection Serum Bondpro+ - vysoce ochranné sérum, které slouží pro ochranu před poškozením způsobeným zesvětlováním, dále pak 2x 500 ml Nourishing Fortifier Bondpro+ - vyživující posilující sérum, které intenzivně a do hloubky ošetří vlasy. Okamžitě postupuje do vlasového vlákna a podporuje tak stabilitu vlasových vazeb.

Jedinečné vlastnosti:
 • Intenzivní péče,
 • pro odbarvené/zesvětlené, barvené nebo tepelnou úpravou namáhané vlasy,
 • rychle postupuje do vlasového vlákna,
 • podporuje stabilitu vlasových vazeb,
 • předchází oslabení vlasů,
 • vlasy jsou oživené a hloubkově regenerované
 • vlasy po aplikaci působí zdravěji.
Jak použít Goldwell System BondPro+ Professional Kit 3 x 500 ml?

Vysoce koncentrované sérum Bondpro+

 • při zesvětlování/odbarvování - přidejte do míchané receptury připravené na zesvětlování/odbarvování
 • při barvení - přidejte do míchané receptury připravené na barvění
 • trvalá ondulace - vymyjte neutralizér, aplikujte směs ochranného séra a vody na ručníkem vysušené vlasy
 • narovnávání vlasů – přidejte do Agenta 1 pro narovnávání vlasů

Vyživující posilující sérum Bondpro+

 • aplikujte po vymytí zesvětlovače/odbarvovače, alkalické barvy, produktů na trvalou ondulaci nebo Agenta 1 pro narovnávání vlasů
Složení Goldwell System BondPro+ Professional Kit 3 x 500 ml:

BONDPRO+ Protection Serum Ingredients: Water / Aqua/Eau - Malic Acid - Aminomethyl Propanol - Propylene Glycol - Dehydroxanthan Gum - Panthenol - Tetrasodium EDTA - Alanine - Glyce Polyquaternium-10 - Sodium Chloride - Sodium Acetate - Isopropyl Alcohol - Sodium Benzoate - Yellow 5/C.I. 19140

BONDPRO+ Nourishing Fortifier Ingredients: Water/Aqua/Eau - Cetearyl Alcohol - Isopropyl Palmitate - Panthenol - Behenamidopropyl Dimethylamine - Malic Acid - Cetrimonium Chloride - Glycine - Alanine - Trideceth-3 - Trideceth-15 - Amodimethicone - Polyquaternium-37 - Lactic Acid - Ethylhexylglycerin - Isopropyl Alcohol - Alcohol - Phenoxyethanol - Fragrance Parfum - Hexyl Cinnamal - Alpha somethyl Ionone - Limonene.

Profesionální značka Goldwell založená v roce 1948 v Německu a je výrobcem vlasové kosmetiky pro profesionální kadeřníky. Značka Goldwell udává nejaktuálnější vlasové a módní trendy inspirované světovými stylisty. Inspirativní značka Goldwell od svého počátku neustále zdokonaluje své výrobky a expanduje na světové trhy, přičemž úzce spolupracuje s kadeřnickými salony, o kterých čerpá zkušenosti a inspiraci. Podporuje v kreativitě a získává od nich zpětnou vazbu pro svůj další rozvoj. Cílem značky Goldwell je snadné a efektní použití všech přípravků na vlasy při maximální šetrnosti k vlasům, a to i při domácím použití. Značka nabízí širokou škálu produktových řad zaměřených na různé typy vlasů, ze kterých si vybere opravdu každý. Řady pečující kosmetiky Dualsenses jsou vhodné pro vlasy mastné, suché, jemné, ale i nepoddajné a chemicky poničené. Kultovní barvy Topchic speciálně vyvinuté pro profesionální kadeřnické použití zajistí dlouhotrvající zářivou barvu.