Proč právě Goldwell System Color Remover 150 ml?

Pro šetrné a bezpečné odstranění nežádoucího zabarvení na čele, uších a rukou po použití přípravků na barvení vlasů, vyvinula značka Goldwell odstraňovač barvy Goldwell System Color Remover. Odstraňovač barvy je velmi jemná tekutina, která bezpečně odstraní nežádoucí skvrny a fleky po barvení vlasů. Má velmi dobrou snášenlivost a je dermatologicky testován.

Jedinečné vlastnosti:
  • Šetrně odstraňuje barvu z pokožky,
  • maximálně šetrné složení,
  • má dobrou snášenlivost,
  • dermatologicky testován.
Jak použít Goldwell System Color Remover 150 ml?
  • Odstraňovač barvy naneste na kousek vaty nebo vatového tampónku a několikrát postižené místo důkladně přetřete, až zabarvení zcela zmizí.
  • Na závěr pleť ošetřete pleťovou vodou.
  • Přípravek je určený pouze pro profesionální použití.
Složení Goldwell System Color Remover 150 ml

Aqua, Alcohol Denat., C11-15 Pareth-9, Sodium Carbonate, Sodium Bicarbonate.

Profesionální značka Goldwell založená v roce 1948 v Německu a je výrobcem vlasové kosmetiky pro profesionální kadeřníky. Značka Goldwell udává nejaktuálnější vlasové a módní trendy inspirované světovými stylisty. Inspirativní značka Goldwell od svého počátku neustále zdokonaluje své výrobky a expanduje na světové trhy, přičemž úzce spolupracuje s kadeřnickými salony, o kterých čerpá zkušenosti a inspiraci. Podporuje v kreativitě a získává od nich zpětnou vazbu pro svůj další rozvoj. Cílem značky Goldwell je snadné a efektní použití všech přípravků na vlasy při maximální šetrnosti k vlasům, a to i při domácím použití. Značka nabízí širokou škálu produktových řad zaměřených na různé typy vlasů, ze kterých si vybere opravdu každý. Řady pečující kosmetiky Dualsenses jsou vhodné pro vlasy mastné, suché, jemné, ale i nepoddajné a chemicky poničené. Kultovní barvy Topchic speciálně vyvinuté pro profesionální kadeřnické použití zajistí dlouhotrvající zářivou barvu.