Proč právě Goldwell System Protector Balancing Cream 400 ml?

Doplňková ochrana a péče Goldwell System Protector Balancing Cream je profesionální péče o (vysoce) poškozené nebo zesvětlené vlasy během procesu služeb Goldwell NuWave a Structure & Shine. Dokonale vyrovnává koncentraci redukčních činidel během faze otevírání vazeb.

Jedinečné vlastnosti:
  • Dodatečná ochrana,
  • vyrovnává koncentraci redučních činidel 
  • pro poškozené vlasy,
  • jen pro profesionální použití.
  • Jen pro profesionální použití.
Jak použít Goldwell System Protector Balancing Cream?

Pro použití s produkty Goldwell NuVave a Structure + Shine. Postupujte dle návodu k použití v souladu s temito produkty.

Složení Goldwell System Protector Balancing Cream:

Water / Aqua /Eau – Cetearyl Alcohol – Mineral Oil – Paraffinum Liquidum / Huile Minérale – Butylene Glycol – Ceteareth-30 – Isopropyl Palmitate – Behentrimonium Chloride – Amodimethicone – Quaternium-91 – Isopropyl Alcohol- Cetrimonium Methosulfate – Succinic Acid – Ethylhexylglycerin – Cetrimonium Chloride – Trideceth-15 – Trideceth-3 – Alcohol – Tocopherol – Phenoxyethanol – Methylparaben – Fragrance /Parfum

Profesionální značka Goldwell založená v roce 1948 v Německu a je výrobcem vlasové kosmetiky pro profesionální kadeřníky. Značka Goldwell udává nejaktuálnější vlasové a módní trendy inspirované světovými stylisty. Inspirativní značka Goldwell od svého počátku neustále zdokonaluje své výrobky a expanduje na světové trhy, přičemž úzce spolupracuje s kadeřnickými salony, o kterých čerpá zkušenosti a inspiraci. Podporuje v kreativitě a získává od nich zpětnou vazbu pro svůj další rozvoj. Cílem značky Goldwell je snadné a efektní použití všech přípravků na vlasy při maximální šetrnosti k vlasům, a to i při domácím použití. Značka nabízí širokou škálu produktových řad zaměřených na různé typy vlasů, ze kterých si vybere opravdu každý. Řady pečující kosmetiky Dualsenses jsou vhodné pro vlasy mastné, suché, jemné, ale i nepoddajné a chemicky poničené. Kultovní barvy Topchic speciálně vyvinuté pro profesionální kadeřnické použití zajistí dlouhotrvající zářivou barvu.