Proč právě Joico K-Pak Waves Reconstructive Alkaline Wave For Normal, Fine and Grey Hair?

Dopřejte vlasům perfektní permanentní styling s bohatým objemem a s výraznými kudrlinami. Trvalá ondulace pro tvorbu kudrlin Joico K-Pak Waves Reconstructive Alkaline Wave For Normal, Fine and Grey Hair je určená pro normální, odolné, šedé nebo bílé vlasy. Tato trvalá je vhodná pro dlouhodobé výrazné zvlnění, které vydrží až 3 měsíce. Patentovaný výživný komplex Quadramine Complex chrání vlasové vlákno, minimalizuje ztrátu přirozené pružnosti, poskytuje vlasům výživu, hydrataci, hebkost a obnovuje poškozené vlasové kutikuly. Technologie anti-frizz chrání před vlhkostí, zachovává přirozený vzhled vlasů a efekt pružných, hebkých a lesklých vlasů. Vhodný pro tvorbu všech druhů velkých i malých kudrlin a vln. Styling je určený výhradně pro profesionální používání v kadeřnických salónech.

Technologie:

Quadramine Complex: Výživný komplex, který chrání vlasové vlákno, poskytuje vlasům výživu, hydrataci, hebkost a obnovuje jejich mladistvý vzhled.

Obsah balíčku: 1x lahev s krémem 80 ml, 1x neutralizér 118 ml, 1x čepice na hlavu, 1x návod na použití.

Jedinečné vlastnosti:
  • Trvalá ondulace pro tvorbu výrazných vln a kudrlin,
  • pro normální, odolné, šedé nebo bílé vlasy,
  • permanentní styling, který vydrží až 3 měsíce,
  • chrání a pečuje o vlasy během aplikace,
  • dodává vlasům bohatý objem bez zatížení,
  • zanechává vlasy hydratované, pružné a lesklé.
Jak použít Joico K-Pak Waves Reconstructive Alkaline Wave For Normal, Fine and Grey Hair?

Postupujte dle přiloženého návodu v balení.

Upozornění:
  • Trvalá ondulace je určena pro použití výhradně v kadeřnických salonech.
  • Při aplikaci používejte ochranné rukavice.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích mazlíčků.
  • Zamezte kontaktu s očima, při zasažení je vypláchněte vodou a vyhledejte lékaře.
Složení Joico K-Pak Waves Reconstructive Alkaline Wave:

Složení Waving Lotion – krém pro trvalou ondulaci: Aqua (Water, Eau) – Ethanolamine Thioglycolate – Diammonium Dithiodiglycolate – Ethanolamine – Isoceteth-20 – Arginine – Hydrolyzed Keratin – Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin – Tocopheryl Acetate – Disodium EDTA – Lecithin – Polysorbate 80 – Quaternium-75 – Phenoxyethanol – Potassium Sorbate – Fragrance (Parfum)

Složení Neutralizer – neutralizér pro trvalou ondulaci: Aqua (Water, Eau) – Hydrogen Peroxide – Adipic Acid – Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin – EDTA – Hydroxyethyl Cetyldimonium Phosphate – Polyquaternium-4 – Quaternium-75 – Sodium Lactate – Soyethyl Morpholinium Ethosulfate – Tyrosine – VP/Dimethylaminoethylmethacrylate Copolymer – Phenoxyethanol – Potassium Sorbate

Profesionální vlasová značka JOICO byla založena v roce 1975 v Los Angeles světoznámým kadeřníkem Stevem Stefano. Ihned po svém vzniku se díky revolučním technologiím stala lídrem v oblasti rekonstrukce vlasů. Jako jedna z prvních začala využívat protein Keratin na opravu poškozených vlasů a později se stala jednou z nejúspěšnějších značek na světě. Značka nabízí kompletní sortiment špičkové vlasové kosmetiky nejen pro profesionální kadeřníky a stylisty, ale i pro širokou veřejnost. Značka neustále vyvíjí nové produkty a zlepšuje výrobní technologie, aby dokázala nabídnout vysoce kvalitní a bezpečné produkty pro každodenní péči o vlasy. Produkty JOICO nejsou testovány na zvířatech a veškeré obaly a papíry obsahují příměs škrobu, a jsou tak snadno rozložitelné a recyklovatelné.