Proč právě Londa Professional Multiplay Micro Mousse 200 ml?

Dodejte svým vlasům bohatý objem s pěnou ve spreji Londa Professional Multiplay Micro Mousse. Pěna dodává vlasům skvělou fixaci s flexibilním držením účesu a navíc poskytuje tepelnou ochranu vlasů při stylingu. Obsažené aktivní složky jakou jsou polymery a panthenol chrání vlasy před vysušováním a aktivně zadržují vlhkost uvnitř vlasového vlákna. Vlasy poté neztrácí přirozenou hydrataci a vypadají zdravě. Po použití budou vaše vlasy krásně nadýchané, s objemem plného lesku, který vydrží po celý den.

Polymery: Chrání vlasy před ztrátou vlhkosti a dodávají vlasům bohatý objem.

Panthenol: Poskytuje vlasům ochranu před poškozením a dodává jim přirozenou pružnost.

Jedinečné vlastnosti:
  • Hydratuje a chrání před poškozením,
  • poskytuje tepelnou ochranu vlasů,
  • má antistatický účinek,
  • dodává vlasům zářivý lesk,
  • vlasy zanechává nadýchané a plné objemu.
Jak použít Londa Professional Multiplay Micro Mousse 200 ml?

Pěnu ve spreji Londa Professional Multiplay Micro Mousse můžete používat na suché i vlhké vlasy.

Suché vlasy: pěnu nastříkejte na suché vlasy ze vzdálenosti 30 cm pro vytvoření bohatého objemu a pevného držení účesu.

Vlhké vlasy: pěnu důkladně protřepejte a malé množství nastříkejte do dlaně. Následně aplikujte do ručníkem vysušených vlasů a upravte podle vlastní potřeby.

Složení produktu Londa Professional Multiplay Micro Mousse 200 ml:

Aqua/Water/Eau, Dimethyl Ether, Alcohol Denat, Acrylates/C1-2 Succinates/Hydroxyacrylates Copolymer, Butane, Aminomethyl Porpanol, Ceteareth-25, Propane, Isobutane, Parfum/Fragrance, Triethyl Citrate, Panthenol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, PEG-12, Dimethicone, Benzoic Acid, Ammonia, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Citric Acid, BHT

Značka profesionální vlasové kosmetiky Londa je mladistvá a přitom má více než 125 let zkušeností. Založil ji již v roce 1880 německý kadeřník Franz Stroeher. Na počátku svého působení se značka zabývala výrobou paruk, postupem času se ale firma zaměřila na výrobu barev na vlasy a ostatních kadeřnických produktů. Od roku 1956 spadá značka pod nadnárodní společnost Wella Professionals a i přesto neztrácí svou jedinečnost. Vždy snaží být zdrojem inspirace a vzdělávání pro kadeřníky z celého světa. Dnes je Londa Professional jednou z nejzkušenějších salonních značek na světě s více než 50 lety tradice, odbornosti a výzkumu. Nabízí inovativní řadu péče a stylingu s výjimečně účinnými recepturami, používá vzácné přírodní výtažky, které zaručují okamžitý pečující nebo stylingový efekt. Londa to jsou nejen revoluční produkty, krásné obaly, ale také chytré označení produktů pro jednodušší orientaci v jejich široké nabídce. V sortimentu značky můžete objevovat všechny druhy vlasových produktů přes šampony, kondicionéry, masky po kúry a barvy na vlasy, vše vytvořeno speciálně pro určitý typ vlasů. Tím produkty Londa zaručují správný a okamžitý výsledek. S Londou Professional jste vždy v dobrých rukou.