Proč právě Londa Professional Multiplay Sea-Salt Spray 150 ml?

Toužíte po plážových vlnách jako od moře? Se slaným sprejem Londa Professional Multiplay Sea-Salt Spray vykouzlíte ležérní plážový look a současně dodáte vlasům krásný lesk. Sprej poskytuje vlasům hloubkovou hydrataci a ochrání vaše vlasy před přímým slunečním zářením. Sea Salt Spray nezatěžuje a zanechává lokny příjemně svěží a lehké.

Solné mikrokrystaly: dodávají vlasům přirozený objem, strukturu a definici účesu. Chrání vlasy před UV zářením.

Sorbitol: dodává vlasům hloubkovou hydrataci a zabraňuje ztrátě vlhkosti.

Jedinečné vlastnosti:
  • Definuje tvar kudrlin a vln,
  • dodává hloubkovou hydrataci,
  • chrání před UV zářením,
  • vytváří ležérní plážové vlny,
  • poskytuje objem,
  • vhodné pro všechny typy vlasů.
Jak použít Londa Professional Multiplay Sea-Salt Spray 150 ml?

Před použitím sprej důkladně protřepejte. Sprej Londa Professional Multiplay Sea-Salt Spray nastříkejte do mokrých nebo suchých délek vlasů. Prsty vlasy jemně promačkejte a nechte volně uschnout nebo pomocí žehličky či kulmy vytvořte vlny.

Pro tip:

Pokud toužíte nejen po ležérních plážových vlnách, ale i po bohatém objemu, slaný sprej Londa Professional Multiplay Sea-Salt Spray nastříkejte přímo ke kořínkům vlhkých vlasů a poté vlasy vysušte do sucha za pomocí fénu s difuzérem.

Složení produktu Londa Professional Multiplay Sea-Salt Spray 150 ml:

Aqua/Water/Eau, Alcohol Denat, Magnesium Sulfate, Sodium Chloride, Sorbitol, Panthenol, PVP, PEG-40, Hydrogenated Castor Oil, Citric Acid, Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, BHT

Značka profesionální vlasové kosmetiky Londa je mladistvá a přitom má více než 125 let zkušeností. Založil ji již v roce 1880 německý kadeřník Franz Stroeher. Na počátku svého působení se značka zabývala výrobou paruk, postupem času se ale firma zaměřila na výrobu barev na vlasy a ostatních kadeřnických produktů. Od roku 1956 spadá značka pod nadnárodní společnost Wella Professionals a i přesto neztrácí svou jedinečnost. Vždy snaží být zdrojem inspirace a vzdělávání pro kadeřníky z celého světa. Dnes je Londa Professional jednou z nejzkušenějších salonních značek na světě s více než 50 lety tradice, odbornosti a výzkumu. Nabízí inovativní řadu péče a stylingu s výjimečně účinnými recepturami, používá vzácné přírodní výtažky, které zaručují okamžitý pečující nebo stylingový efekt. Londa to jsou nejen revoluční produkty, krásné obaly, ale také chytré označení produktů pro jednodušší orientaci v jejich široké nabídce. V sortimentu značky můžete objevovat všechny druhy vlasových produktů přes šampony, kondicionéry, masky po kúry a barvy na vlasy, vše vytvořeno speciálně pro určitý typ vlasů. Tím produkty Londa zaručují správný a okamžitý výsledek. S Londou Professional jste vždy v dobrých rukou.