Proč právě L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Beard & Hair Styling Cream 75 ml?

Značka L'Oréal Paris přišla na trh s novou pánskou řadou Barber Club. Řada je inspirovaná znalostmi nejlepších holičů a poskytuje plnou péči o vlasy a vousy.

Stylingový krém poskytuje nepřetržitou kontrolu nad vousy a vlasy a je nepostradatelným pomocníkem pro každého moderního gentlemana. Pomáhá stylizovat vlasy a udržovat jejich tvar, dodává vlasům a vousům vůni éterického oleje cedrového dřeva, obnovuje lesk a nezanechává mastný pocit. Vhodný pro jakýkoliv typ a délku vlasů a vousů, lze snadno opláchnout a vyčesat. 

Jedinečné vlastnosti:
  • Poskytuje kontrolu nad vousy a vlasy,
  • udržuje tvar a dodává lesk,
  • nezanechává mastný pocit,
  • obsahuje esenciální olej z cedrového dřeva,
  • vhodný pro všechny délky vousů a vlasů.
Jak používat L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Beard & Hair Styling Cream 75ml?
  • Krém naneste na čisté suché vlasy nebo vousy a dodejte jim požadovaný tvar.
  • Doporučujeme používat s ostatními produkty řady Barber Club.

L'Oréal Paris dnes patří mezi přední kosmetické značky prodávané v každé drogerii a parfumerii. Značka je reprezentována celou řadou ambasadorů a ambasadorek, které ztělesňují unikátní pohled na krásu zosobněný v legendárním hesle "Protože vy za to stojíte". Najdete mezi nimi například krásky Jane Fonda, Eva Longoria, Julianne Moore, Elle Fanning, Helen Mirren, Maria Borges, Doutzen Kroes nebo Gong Li. L'Oréal Paris prodává celosvětově 50 produktů každou vteřinu a díky svým výzkumným laboratořím nabízí širokou škálu produktů pro muže i ženy ze všech kontinentů, ať už se jedná o make-up, pleťovou péči, péči o vlasy, stylingové produkty, barvy na vlasy či kosmetiku pro muže. Světový úspěch produktových řad jako jsou rtěnky Color Riche, pleťové krémy Revitalift nebo kosmetika pro muže Men Expert Hydra Energetic je výsledkem unikátní expertízy značky, kterou jí dodávají ti nejlepší odborníci, ať už se jedná o Christopha Robina, předního odborníka na barvení vlasů, Stéphane Lanciena, který se specializuje na vlasovou péči, či světovou špičku v oblasti make-upu, Val Garland.