Proč právě L´Oréal Professionnel Inforcer Strengthening Anti-breakage Smoothing Cream 150 ml?

Jsou vaše vlasy oslabené, křehké a snadno se lámou? Novinka od L´Oréalu posilující krém z řady Inforcer s biotinem a vitamínem B6 vyhlazuje vlasové vlákno a eliminuje jeho lámání a poškození. Uhlazující krém poskytuje vlasům oslnivý lesk a usnadňuje rozčesávání vlasů. Hýčkejte své vlasy a dopřejte jim maximální péči a výživu. Vlastnosti:
  • Posiluje vlasy,

  • eliminuje lámání konečků,

  • dodává vlasům lesk,

  • usnadňuje rozčesávání,

  • vhodný pro křehké a lámavé vlasy.Aktivní složky:
  • vitamín B6 a biotin - poskytují hloubkovou péči, hrají klíčovou roli při léčbě řídnoucích nebo lámavých vlasůPoužití:Naneste do ručníkem vysušených délek vlasů a neoplachujte. Doporučujeme používat s ostatními produkty řady Inforcer, které dodají křehkým lámavým vlasům hydrataci, výživu a lesk.


Příběh značky L'Oréal Professionnel sahá až do roku 1907, kdy francouzský chemik Eugéne Schueller vyvinul recepturu na barvení vlasů, která revolučně změnila kadeřnický svět. O dva roky později díky jeho vynálezu vznikla společnost L'Oréal Professionnel. Od Eugeneova prvního objevu se značka snaží dodržovat jeho vášeň poskytovat kadeřníkům z celého světa ty nejinovativnější produkty, testované a schválené těmi nejznámějšími profesionály. Vyvíjí produkty přizpůsobené velmi náročným odborníkům, kteří očekávají jen to nejlepší, aby mohli ve velmi krátké době dosáhnout toho nejlepšího výsledku. Po několik let je značka přítomna na pařížských přehlídkových molech. Laboratoře pokročilého výzkumu L'Oréal vytváří průlomové technologie a exkluzivní služby, které jsou vždy o krok napřed. INOA, INOA Color Care, DIA Light & DIA Richesse, Fiberceutic - to je řada produktů, které otevírají možnosti profesionálům po celém světě. L'Oréal Professionnel má za cíl dát vyniknout talentu kadeřníka tak, aby tato profese nadále pomáhala každému zákazníkovi ke kráse a nabytí sebevědomí.