Proč právě L'Oréal Professionnel SteamPod Protective Smoothing Serum 50 ml?

Chcete dosáhnout toho nejlepšího uhlazení vlasů a dokonalého rovného vzhledu? Objevte koncentrované sérum L'Oréal Professionnel SteamPod Protective Smoothing Serum, které zaručí optimální výsledky společně s profesionální žehličkou na vlasy L'Oréal Professionnel SteamPod 3.0.

Koncentrované sérum má ochranný, anti-frizz a uhlazující účinek. Špičková ochrana při žehlení vlasů díky inovativní technologii Pro-Kratin je navržena tak, aby pronikla do hloubky vlasového vlákna, ochránila ho a posílila během jeho narovnávání. Sérum navíc chrání konečky vlasů před třepením a lámáním.

Dosáhněte dokonale rovného looku bez krepatění a nežádoucího zvlnění během dne. Díky systému SteamPod se budete cítit jako bohyně a užijete si dokonale rovných vlasů po celý den a to i v dešti!

Jedinečné vlastnosti:
  • Chrání vlasy před poškozením,
  • uhlazuje vlasy po celé délce,
  • dodává dokonalý rovný vzhled,
  • eliminuje třepení a lámání konečků,
  • vlasy jsou přirozeně lesklé a hebké,
  • vhodné pro všechny typy vlasů.
Jak použít L'Oréal Professionnel SteamPod Protective Smoothing Serum 50ml?
  • Po narovnání vlasů žehličkou SteamPod 3.0 naneste 1-2 kapky séra do dlaně a rozetřete do délek a konečků vlasů.
  • Pro ochranu citlivých vlasů přimíchejte 1-2 kapky séra do mléka nebo krému SteamPod, které poskytnou zvýšenou ochranu vlasů před poškozením.
Složení L'Oréal Professionnel SteamPod Protective Smoothing Serum 50 ml

Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Alcohol Denat., Prunus Armeniaca Kernel Oil / Apricot Kernel Oil, Persea Gratissima Oil / Avocado Oil, 2-oleamido-1,3-octadecanediol, Alpha-isomethyl Ionone, Coumarin, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Parfum / Fragrance. C170634/1.

Příběh značky L'Oréal Professionnel sahá až do roku 1907, kdy francouzský chemik Eugéne Schueller vyvinul recepturu na barvení vlasů, která revolučně změnila kadeřnický svět. O dva roky později díky jeho vynálezu vznikla společnost L'Oréal Professionnel. Od Eugeneova prvního objevu se značka snaží dodržovat jeho vášeň poskytovat kadeřníkům z celého světa ty nejinovativnější produkty, testované a schválené těmi nejznámějšími profesionály. Vyvíjí produkty přizpůsobené velmi náročným odborníkům, kteří očekávají jen to nejlepší, aby mohli ve velmi krátké době dosáhnout toho nejlepšího výsledku. Po několik let je značka přítomna na pařížských přehlídkových molech. Laboratoře pokročilého výzkumu L'Oréal vytváří průlomové technologie a exkluzivní služby, které jsou vždy o krok napřed. INOA, INOA Color Care, DIA Light & DIA Richesse, Fiberceutic - to je řada produktů, které otevírají možnosti profesionálům po celém světě. L'Oréal Professionnel má za cíl dát vyniknout talentu kadeřníka tak, aby tato profese nadále pomáhala každému zákazníkovi ke kráse a nabytí sebevědomí.