Proč právě L´Oréal Professionnel Steampod Smoothing Treatment 50 ml?

SteamPod profesionální uhlazující péče je naše první koncentrovaná termoochraná péče obohacená o Alpha silane pro ochranu vlasů před vysokými teplotami a vlhkostí. Účinky Alpha, silane jsou aktivované teplem a zesílené párou. Vytváří ochrannou vrstvu kolem každého vlasového vlákna, která odolá až 5 umytí šamponem.

Jedinečné vlastnosti:
  • Dlouhotrvající ochrana proti vlhkosti a krepatění až 72 hodin,
  • termoochrana do 230 °C.,
  • okamžitý lesk,
  • styling je až 3x rychlejší,
  • vlasy jsou hebčí a vyživené i po 5 umytích šamponem,
  • uhlazený účes vydrží déle,
  • snadné rozčesávání a nižší lámavost vlasů,
  • Kompatibilní se všemi typy žehliček na vlasy,
  • chrání vlasy i při vysoké úrovni vlhkosti (až 80% vlhkost vzduchu).
Jak použít L´Oréal Professionnel Steampod Smoothing Treatment 50 ml?

Koncentrovaná uhlazující péče má tekutou texturu: aplikujte vždy maximálně jednu dávku pumpičky. Pokud je potřeba, vlasy předem rozdělte do jednotlivých sekcí. Produkt aplikujte rovnoměrně do délek i konců umytých a ručníkem vysušených vlasů. Aplikujte 1-2 dávky pumpičky na jemné až střední vlasy, 3-4 dávky pumpičky na silné vlasy. Neoplachujte. Vlasy důkladně vysušte fénem a poté použijte žehličku na vlasy. Kompatibilní se všemi typy žehliček na vlasy. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte s parní žehličkou SteamPod.

Složení L´Oréal Professionnel Steampod Smoothing Treatment 50 ml

Dimethicone, BIS, (Morfolinomethyl C1, 4 Dialkoxysiloxy) Dimethicone, Bis, Cetearyl Amodimethicone, Hexylcinnamal, Citronellol, Geraniol, Linalool, Limoneen, Benzylalcohol, Parfum (F.I.L. N70023112/1)

Příběh značky L'Oréal Professionnel sahá až do roku 1907, kdy francouzský chemik Eugéne Schueller vyvinul recepturu na barvení vlasů, která revolučně změnila kadeřnický svět. O dva roky později díky jeho vynálezu vznikla společnost L'Oréal Professionnel. Od Eugeneova prvního objevu se značka snaží dodržovat jeho vášeň poskytovat kadeřníkům z celého světa ty nejinovativnější produkty, testované a schválené těmi nejznámějšími profesionály. Vyvíjí produkty přizpůsobené velmi náročným odborníkům, kteří očekávají jen to nejlepší, aby mohli ve velmi krátké době dosáhnout toho nejlepšího výsledku. Po několik let je značka přítomna na pařížských přehlídkových molech. Laboratoře pokročilého výzkumu L'Oréal vytváří průlomové technologie a exkluzivní služby, které jsou vždy o krok napřed. INOA, INOA Color Care, DIA Light & DIA Richesse, Fiberceutic - to je řada produktů, které otevírají možnosti profesionálům po celém světě. L'Oréal Professionnel má za cíl dát vyniknout talentu kadeřníka tak, aby tato profese nadále pomáhala každému zákazníkovi ke kráse a nabytí sebevědomí.