Jak použít Malibu C Swim Spritz Wellness Crystals 1 ks?

Nedejte chloru po plavání šanci, aby vám zničil vlasy. Vlasová péče Malibu C Swim Spritz Wellness Crystals je přesně to, co po plavání v bazénu potřebujete. Tento 100% veganský vlasový přípravek pomocí čerstvě aktivovaného vitaminu C vám pomůže z vlasů a pokožky hlavy odstranit chlor a tím eliminovat jeho škodlivé účinky. Zamezí vysušování, změně barvy a lámání vlasů, které chlor obsažený v bazénové vodě způsobuje. Nenechte víc vaše vlasy trpět.

Jedinečné vlastnosti:
  • Okamžitě neutralizuje chlor a chloraminy,
  • chrání vlasy před vysušením, lámáním a změnou barvy,
  • eliminuje podráždění pokožky hlavy,
  • jednoduché použití,
  • 100% veganské složení,
  • s vitaminem C.
Jak použít Malibu C Swim Spritz Wellness Crystals 1 ks?

Rozpuste krystaly péče Malibu C Swim Spiritz Wellnes v 266 ml vody nebo je nasypte do bezoplachového kondicionéru Malibu C Conditioner Mist a dobře protřepejte. Ihned po každém vynoření z bazénu nastříkejte na vlasy. Po plavání pak vlasy důkladně opláchněte a nasyťte kondicionérem Malibu C a opláchněte.

Složení Malibu C Swim Spritz Wellness Crystals 1 ks:

Ascorbic Acid, Citric Acid, Sodium Citrate, Disodium EDTA, Sodium Gluconate, Sodium Metabisulfite, Potassium Sorbate

Malibu C, značka s kořeny přímo ve slunném Malibu, kde jsou zářivé vlasy naprostou nutností, propojuje svět krásy s wellness. Nabízí řešení pro nejrůznější problémy s vlasy či pokožkou hlavy, a to prostřednictvím produktů založených na patentovaných technologiích a vědeckých výzkumech, nikoliv na aktuálních trendech a marketingu. Zároveň bere velký ohled na přírodu. Produktové řady jsou 100% veganské, netestované na zvířatech a bez obsahu lepku, sulfátů, parabenů nebo konzervačních látek.