Proč právě Nioxin System 4 Hair Kit?

Trápí vás výrazné vypadávání vlasů?Jsou vaše vlasy barvené či jinak chemicky ošetřované a chybí jim vitalita a zdravý vzhled?

Intenzivní ošetření v podobě 3-fázového systému Nioxin System 3 pro výrazně řídnoucí barvené vlasy dodá vlasům přesně to, co jim schází. Již po několika použití budou vaše vlasy plné síly, lesku a vitality. Vlasy si získají přirozený objem, budou pevné a chráněné před vypadáváním. Obsažené vitamíny, antioxidanty a rostlinné výtažky zaručí, aby si vlasy zachovaly svou krásu a sílu, vlasová pokožka bude chráněné a revitalizovaná.

Sada obsahuje:

Nioxin System 4 Cleanser Shampoo 300 ml

 • Čistící šampon Nioxin System 4 Cleanser byl vyvinut pro šetrnou péči řídnoucích barvených vlasů. Šampon odstraňuje z vlasů přebytečnou mastnotou a nečistoty a zanechává vlasovou pokožku osvěženou po celý den. Vlasy při pravidelné péči získávají pevnost a ochranu před blednutím a vymýváním barvy z vlasů.
 • Mátový olej během mytí vlasovou pokožku příjemně osvěžuje a vlasy zanechává čisté se svěží mentolovou vůní.

Nioxin System 4 Scalp Therapy Revitalizing Conditioner 300 ml

 • Lehoučký kondicionér pro výrazně řídnoucí barvené vlasy je svým složením bohatý na vitamíny, antioxidanty a rostlinné výtažky, které posilují vlasovou strukturu a účinně snižují řídnutí a vypadávání vlasů. Kondicionér Nioxin System 4 Scalp Therapy Revitalizing výrazně usnadňuje rozčesávání a úpravu vlasů, dodává vlasům sametovou hebkost a přirozený lesk. Kondicionér chrání barvu vlasů před blednutím a vymýváním, a udržuje barvu vlasů stále zářivou a sytou. Výtažek z mátového oleje příjemně osvěží vlasovou pokožku a zanechá ve vlasech pocit svěžesti a čistoty.

Nioxin System 4 Scalp & Hair Treatment 100 ml

 • Bezoplachové ošetření v podobě intenzivní péče Nioxin System 4 Scalp & Hair Treatment je určeno pro výrazně řídnoucí barvené vlasy. Bezoplachová péče je bohatá na vitamíny, antioxidanty a rostlinné výtažky, které pomáhají osvěžit pokožku hlavy a snížit nežádoucí padání vlasů. Vlasům dodává silnější, plnější a hustší vzhled. Mátový olej příjemně pokožku osvěží a zanechá ve vlasech svěží pocit. Určeno pro každodenní použití s dalšími přípravky Nioxin System 3.
Jak správně použít produkty Nioxin System 3 Hair Kit?

Nioxin System 4 Cleanser Shampoo 300 ml

 • Šampon naneste na mokré vlasy, napěňte a poté důkladně opláchněte.
 • V případě potřeby postup opakujte.

Nioxin System 4 Scalp Therapy Revitalizing Conditioner 300 ml

 • Kondicionér naneste na vlhké, ručníkem vysušené délky vlasů, nechte působit a opláchněte.

Nioxin System 4 Scalp & Hair Treatment 100 ml

 • Bezolachovou péči naneste po aplikaci šamponu a kondicionéru do vlhkých, ručníkem vysušených vlasů a vlasovou pokožku.
 • Jemně vmasírujte, zaměřte se především na ta místa, kde je viditelná ztráta vlasů.
 • Neoplachujte.
 • Opakujte každý den.

Americká značka Nioxin byla založena roku 1987 za účelem zabývající se alopecií a problematikou její léčby. Produkty Nioxin jsou rozčleněny do několika řad podle míry řídnutí vlasů. Kosmetika Nioxin získala ocenění v soutěži Stylist Choice Award a na její účinky přísahá celá řada celebrit i profesionálních kadeřníků.