Proč právě Olaplex Broad Spectrum Chelating Treatment 370 ml?

Hloubkově čistící přípravek Olaplex Broad Spectrum Chelating Treatmentt odstraňuje škodlivé částice z vlasů, aniž by je poškozoval. Jeho silný vitamin C čistí pokožku hlavy a poskytuje antioxidační ochranu před znečištěním a poškozením vlasů volnými radikály. Tento produkt navíc umožňuje lepší průnik a účinnost všech chemických služeb a podporuje zářivou barvu a konzistentní výsledky zesvětlení.

Jedinečné vlastnosti:
  • Šetrně odstraňuje usazeniny nahromaděných,
  • vytváří čistý základ pro optimální výsledky jiných chemických ošetření,
  • oskytuje antioxidační ochranu,
  • podporuje zářivost barvy,
  • zanechává vlasy lesklé, hebké a poddajné,
  • osvěžuje a zklidňuje pokožku hlavy.
Jak použít Olaplex Broad Spectrum Chelating Treatment 370 ml?

Nejprve vlasy umyjte čistícím šamponem Olaplex Bond Maintenance Clarifying Shampoo N°.4C. Poté rovnoměrně naneste 1-3 pumpičky Olaplex Broad Spectrum Chelating Treatment od kořínků až ke konečkům a jemně jej zpracujte dlaněmi a nechte působit 15-30 minut. Dále pokračujte šamponem pro obnovu a opravu Olaplex No 4 Bond Maintenance Shampoo a aplikujte koncentrovanou regenerační masku Olaplex 4-IN-1 Moisture Mask pro maximální dávku hydrataci.

Produkt je určen pro profesionální použití v kadeřnických salónech.

Složení Olaplex Broad Spectrum Chelating Treatment 370 ml

Water/Aqua/Eau - Hydroxyethylcellulose - Hydroxypropyl Bis-Hydroxyethyldimonium Chloride - Alteromonas Ferment Extract - Polyquaternium-22 - Terminalia Ferdinandiana Fruit Extract - Tetrasoduim Glutamate Diacetate - Sodium Gluconate - Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate - Tocopherol - Caprylyl/Capryl Glucoside - Glycerin - Butylene Glycol - Ethylhexylglycerin - Phenoxyethanol - Sodium Benzoate - Sodium Hydroxide.

Značka Olaplex přináší na trh zcela originální profesionální vlasovou kosmetiku, s jejíž pomocí navrátíte vlasům jejich zdraví i po chemickém ošetření. Jedná se o originální, unikátní chemickou recepturu, která dokáže znásobovat a obnovovat rozbité disulfidové vazby ve vlasovém vláknu, a tak jako jediná technologie na trhu dokáže vlasové vlákno skutečně opravit. Technologie Olaplex je patentovaná a jedná se o revoluční produkty vlasové kosmetiky, které na trh uvedly trend tzv. "plexů", tedy produktů obsahujících receptury, které dokážou změnit vazby ve vlasovém vláknu.

Zakladateli značky Olaplex jsou Dr. Eric Pressly a Dr. Craig Hawker, přední světoví odborníci v oblasti chemického a fyzikálního složení vlasového vlákna. Společně vynalezli chemickou složku, jež bez silikonů a minerálních olejů obnovuje rozbité můstky vazeb ve vlasech, a to během chemického ošetření i po něm.

Ošetření produkty Olaplex se dělí na dva typy - salonní a domácí. Salonní ošetření se sestává z použití produktů Olaplex N°.1 a N°.2, které se používají buď při barvení, odbarvování nebo jako intenzivní vlasová kůra pro poničené vlasy. Pro domácí péči po salonním ošetření se používá kúra Olaplex N°.3. Následuje kombinace produktů Olaplex N°.4 a N°.5, tedy šamponu a kondicionéru. Nejnovějšími členy rodiny Olaplex jsou Olaplex N°.6 a N°.7, tedy stylingový krém a pečující olej. Všechny produkty této profesionální průkopnické značky vlasové kosmetiky jsou nejvyšší kvality a obsahují autentickou, originální recepturu technologie Olaplex.