Proč právě Redken Acidic Bonding Concentrate 5-min Liquid Mask 250 ml?

Hloubková hydratace a navrácení lesku vlasů, o kterých jste ještě neslyšeli, jsou tady – a to za pouhých 5 minut! Přichází Redken Acidic Bonding Concentrate 5-Min Liquid maska na vlasy, která poskytuje hloubkovou super-hydrataci a hloubkovou regeneraci pro všechny typy vlasů a textur. Za pouhých 5 minut se tato maska vstřebá do vlasů, aby nejen obalila, ale opravila poškození vlasů hluboko uvnitř vlasů. Zanechá vlasy zdravé zdravě vypadající než kdykoli předtím. Rozlučte se se suchými, polámanými vlasy... přivítejte zdravé, lesklé vlasy!

Jedinečné vlastnosti:
  • 72 hodin super-hydratace,
  • regenerace a posílení po 1 použití,
  • 3x silnější a pevnjší vlasy,
  • nezatěžující péče pro obnovu vlasových vazeb,
  • 14x snadnější rozčesávání,
  • intenzivní lesk,
  • tekutá konzistence pro rovnoměrnou aplikaci,
  • okamžité vstřebání do jádra vlasů,
  • odstraňuje poškození vlasů dlouhodobě a do hloubky.
Jak použít Redken Acidic Bonding Concentrate 5-min Liquid Mask 250 ml?

Zařaďte tuto masku 1x týdně nebo dle potřeby do rituálu péče o vlasy. Aplikujte na mokré šamponem umyté vlasy od středních délek až po konečky. Nechte působit 5 minut. Důkladně opláchněte a pokračujte s kondicionérem Acidic Bonding Concentrate.

Složení Redken Acidic Bonding Concentrate 5-min Liquid Mask 250 ml

Aqua / Water / Eau Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Dimethicone, Amodimethicone, Isopropyl Alcohol, Sodium Citrate, Glycerin, Citric Acid, C15-19 Alkane Dicetyldimonium Chloride, Parfum / Fragrance, Phenoxyethanol, Cetyl Esters, Hydroxypropyl Guar, Limonene, Trideceth-6, Dilauryl Thiodipropionate, Cetrimonium Chloride, Linalool, Citronellol, Trisodium EDTA

Za zrodem profesionální vlasové kosmetiky Redken stojí podnikavá americká herečka Paula Kent v 60. letech minulého století. Její citlivá vlasová pokožka nesnášela dobře nešetrné kosmetické produkty tehdejší doby, což navíc zhoršoval fakt, že v životě herců je změna účesů, barev i střihů vlasů každodenní rutinou. Celý Hollywood trpěl na problémy s přecitlivělou pokožkou hlavy, vypadáváním vlasům, lupy a dalšími problémy způsobenými extrémě silnými chemickými laky na vlasy, toxickými barvami a dalšími zatěžkávajícími produkty. Proto ve spolupráci s kadeřníkem Jheri Reddingem založila vlastní kosmetickou společnost, která se soustředila právě na produkty pro problematickou pokožku vlasy a chemicky poškozené vlasy hollywoodských hvězd. Velmi rychle se její produkty staly nejpopulárnějšími v celé Californii a později i celých Spojených Státech Amerických. Produkty Redken jsou velmi šetrné a zároveň velmi účinné. Dnes patří profesionální kosmetika Redken k nejoblíbenějším značkám vlasové péče již ve více než 50 zemích světa.