Proč právě Redken Cerafill Intensive Set (Shampoo 290 ml + Hair Advance 10x6 ml 2ks)?

Kosmetická sada proti padání a řídnutí vlasů, která pomáhá k opětovnému růstu vlasů.Sada obsahuje:
  • Redken Cerafill Retaliate Shampoo 290 ml - šampon s mentolem je určený pro vlasy v pokročilém stadiu řídnutí. Šetrně čistí a odstraňuje přebytečný maz z pokožky. Cerafill technologie je založená na ceramidu, který vlasy posiluje a složka SP-94, která vyživuje vlasovou pokožku. Mentol ve spojení s masáží stimuluje mikrocirkulaci pokožky.

  • Redken Cerafill Maximize Hair Advance 10x6 ml 2ks - Intenzivní kúra s obsahem aminexilu pro vlasy v pokročilém stadiu řídnutí vlasů. Hair Advanced kúra proti vypadávání vlasů pomáhá omezit ztrátu vlasů a zachovat jejich původní hustotu. Pokročilá technologie působí na vlasy od kořínků ke konečkům a zanechává je viditelně hustější, plnější a silnější. Klinicky prokázaná účinnost.Typ vlasů:
  • vhodné pro řídnoucí vlasyPoužití:
  • Redken Cerafill Retaliate Shampoo 290 ml - naneste na mokré vlasy, napěňte a důkladně opláchněte

  • Redken Cerafill Maximize Hair Advance 10x6 ml 2ks - pomocí aplikátoru naneste jednu celou dózu ke kořínkům vlasů, postupujte po pěšinkách. Vmasírujte pro stimulaci krevního oběhu vlasové pokožky. Neoplachujte a vlasy upravte jako obvykle.Aplikaci provádějte po dobu 6 až 8 týdnů, a to dvakrát do roka (zvláště na jaře a na podzim).


Za zrodem profesionální vlasové kosmetiky Redken stojí podnikavá americká herečka Paula Kent v 60. letech minulého století. Její citlivá vlasová pokožka nesnášela dobře nešetrné kosmetické produkty tehdejší doby, což navíc zhoršoval fakt, že v životě herců je změna účesů, barev i střihů vlasů každodenní rutinou. Celý Hollywood trpěl na problémy s přecitlivělou pokožkou hlavy, vypadáváním vlasům, lupy a dalšími problémy způsobenými extrémě silnými chemickými laky na vlasy, toxickými barvami a dalšími zatěžkávajícími produkty. Proto ve spolupráci s kadeřníkem Jheri Reddingem založila vlastní kosmetickou společnost, která se soustředila právě na produkty pro problematickou pokožku vlasy a chemicky poškozené vlasy hollywoodských hvězd. Velmi rychle se její produkty staly nejpopulárnějšími v celé Californii a později i celých Spojených Státech Amerických. Produkty Redken jsou velmi šetrné a zároveň velmi účinné. Dnes patří profesionální kosmetika Redken k nejoblíbenějším značkám vlasové péče již ve více než 50 zemích světa.