Proč právě Redken Cerafill Retaliate Conditioner pro velmi řídnoucí vlasy 245 ml?

Cerafill Retaliate Conditioner s mentolem je určený pro vlasy v pokročilém stadiu řídnutí. Intenzivně regeneruje vlasovou pokožku hlavy a stimuluje vlasové kořínky. Cerafill technologie je založená na ceramidu, který vlasy posiluje a složce SP-94, která vyživuje vlasovou pokožku. Mentol ve spojení s masáží stimuluje mikrocirkulaci pokožky. Vhodný pro všechny typy vlasů.- posiluje a zlepšuje vzhled silně vypadávajích vlasů

- vyživuje vlasovou pokožku

- obsahuje zinek PCA

- vlasy okamžitě získají lepší, zdravý vzhled

- posiluje vlasové vlákno, aby se zabránilo jeho poškození

- bezpečné pro barvené a chemicky ošetřené vlasy

- osvěžující vůně mentolu


Použití: naneste potřebné množství kondicionéru na vlhké, ručníkem prosušené vlasy a nechte působit 1-3 minuty. Poté důkladně opláchněte.


 

Za zrodem profesionální vlasové kosmetiky Redken stojí podnikavá americká herečka Paula Kent v 60. letech minulého století. Její citlivá vlasová pokožka nesnášela dobře nešetrné kosmetické produkty tehdejší doby, což navíc zhoršoval fakt, že v životě herců je změna účesů, barev i střihů vlasů každodenní rutinou. Celý Hollywood trpěl na problémy s přecitlivělou pokožkou hlavy, vypadáváním vlasům, lupy a dalšími problémy způsobenými extrémě silnými chemickými laky na vlasy, toxickými barvami a dalšími zatěžkávajícími produkty. Proto ve spolupráci s kadeřníkem Jheri Reddingem založila vlastní kosmetickou společnost, která se soustředila právě na produkty pro problematickou pokožku vlasy a chemicky poškozené vlasy hollywoodských hvězd. Velmi rychle se její produkty staly nejpopulárnějšími v celé Californii a později i celých Spojených Státech Amerických. Produkty Redken jsou velmi šetrné a zároveň velmi účinné. Dnes patří profesionální kosmetika Redken k nejoblíbenějším značkám vlasové péče již ve více než 50 zemích světa.