Proč právě Redken Color Extend Blondage Conditioner 250 ml?

Udržujte své blond vlasy krásné a bez nežádoucích žlutavých tónů s novým kondicionérem Redken Blondage Pigmentant. Kondicionér má speciální složení pro udržení krásných tónů blond barvy. Obsahuje fialový pigment a komplex Triple Acid Protein, který má unikátní složení skládající se z bílkovin pšenice, kyseliny citrónové a maleinové. Kondicionér usnadňuje rozčesávání vlasů, dodává jim hebkost a zářivý lesk. Vlastnosti:
  • Neutralizuje nežádoucí žlutou blond,

  • hydratuje a regeneruje,

  • obsahuje fialový pigment,

  • zanechává vlasy hebké a lesklé,

  • vhodný pro blond vlasy.Použití:Kondicionér naneste na vlhké vlasy, nechte 3 minuty působit a důkladně opláchněte. Pro maximální efekt používejte se šamponem Redken Color Extend Blondage, který neutralizuje nechtěné žluté tóny blond barvy a má hloubkový pečující účinek.


Za zrodem profesionální vlasové kosmetiky Redken stojí podnikavá americká herečka Paula Kent v 60. letech minulého století. Její citlivá vlasová pokožka nesnášela dobře nešetrné kosmetické produkty tehdejší doby, což navíc zhoršoval fakt, že v životě herců je změna účesů, barev i střihů vlasů každodenní rutinou. Celý Hollywood trpěl na problémy s přecitlivělou pokožkou hlavy, vypadáváním vlasům, lupy a dalšími problémy způsobenými extrémě silnými chemickými laky na vlasy, toxickými barvami a dalšími zatěžkávajícími produkty. Proto ve spolupráci s kadeřníkem Jheri Reddingem založila vlastní kosmetickou společnost, která se soustředila právě na produkty pro problematickou pokožku vlasy a chemicky poškozené vlasy hollywoodských hvězd. Velmi rychle se její produkty staly nejpopulárnějšími v celé Californii a později i celých Spojených Státech Amerických. Produkty Redken jsou velmi šetrné a zároveň velmi účinné. Dnes patří profesionální kosmetika Redken k nejoblíbenějším značkám vlasové péče již ve více než 50 zemích světa.