Proč právě Redken Color Extend Graydiant Shampoo 1000 ml?

Nebaví Vás žluté blond odstíny a hledáte něco co by Vám pomohlo zvrátit neplechu špatné blond barvy a vrátilo lesk vlasů? Neutralizační šampon Color Extend Graydiant se stříbrnými, purpurovými a anti-žlutmi pigmenty, napomáhá tlumit žluté odstíny blond barvy a rozjasňuje stříbrné a šedé vlasy. Šampon poskytuje 2x silnější a zářivější barvu vlasů. Dodejte svým vlasům půvab i s ostatními produkty řady Color Extend.

Jedinečné vlastnosti:
  • Neutralizuje blond odstíny,
  • obsahuje aminokyseliny a systém stříbrných barev,
  • dodává výživu, hebkost a zářivý lesk,
  • obsahuje fialové pigmenty,
  • vhodný pro blond, šedé a stříbrné vlasy.
Jak používat Redken Color Extend Graydiant Shampoo 1000ml?

Pro aplikaci šamponu doporučujeme použít ochranné rukavice. Vlasy namočte a naneste dostatečné množství šamponu, vytvořte bohatou pěnu a nechte působit 3-5 minut. Poté důkladně opláchněte vodou. Pro nejlepší výsledek doporučujeme použít s kondicionérem Redken Color Extend Graydiant.

Za zrodem profesionální vlasové kosmetiky Redken stojí podnikavá americká herečka Paula Kent v 60. letech minulého století. Její citlivá vlasová pokožka nesnášela dobře nešetrné kosmetické produkty tehdejší doby, což navíc zhoršoval fakt, že v životě herců je změna účesů, barev i střihů vlasů každodenní rutinou. Celý Hollywood trpěl na problémy s přecitlivělou pokožkou hlavy, vypadáváním vlasům, lupy a dalšími problémy způsobenými extrémě silnými chemickými laky na vlasy, toxickými barvami a dalšími zatěžkávajícími produkty. Proto ve spolupráci s kadeřníkem Jheri Reddingem založila vlastní kosmetickou společnost, která se soustředila právě na produkty pro problematickou pokožku vlasy a chemicky poškozené vlasy hollywoodských hvězd. Velmi rychle se její produkty staly nejpopulárnějšími v celé Californii a později i celých Spojených Státech Amerických. Produkty Redken jsou velmi šetrné a zároveň velmi účinné. Dnes patří profesionální kosmetika Redken k nejoblíbenějším značkám vlasové péče již ve více než 50 zemích světa.