Proč právě Redken Color Extend Graydiant Silver Conditioner 250 ml?

Jedinečný kondicionér Redken Color Extend Graydiant Silver neutralizuje nežádoucí blond barvu a zajišťuje podmanivě krásný, světlý stříbrný tón barvy. Kondicionér obsahuje aminokyseliny a speciální pigmenty, které působí na vlasové vlákno a neutralizuje tak nežádoucí žlutavé tóny. Vlasy jsou po apliakci vyživené, krásně lesklé a hedvábné na dotek.

Jedinečné vlastnosti:
  • Neutralizuje nežádoucí blond barvu,
  • obsahuje aminokyseliny a speciální pigmenty,
  • zajišťuje světle stříbrnou blond,
  • vyživuje a posiluje vlasy,
  • dodává lesk a hebkost,
  • usnadňuje rozčesávání.
Jak používat Redken Color Extend Graydiant Silver Conditioner 250ml?

Kondicionér naneste na vlhké umyté vlasy, nechte působit 3 minuty a poté důkladně opláchněte. Pro maximální péči a efekt používejte s šamponem Redken Color Extend Graydiant, který poskytne vašim vlasům 2x silnější a zářivější barvu bez nežádoucích žlutých tónů.

Za zrodem profesionální vlasové kosmetiky Redken stojí podnikavá americká herečka Paula Kent v 60. letech minulého století. Její citlivá vlasová pokožka nesnášela dobře nešetrné kosmetické produkty tehdejší doby, což navíc zhoršoval fakt, že v životě herců je změna účesů, barev i střihů vlasů každodenní rutinou. Celý Hollywood trpěl na problémy s přecitlivělou pokožkou hlavy, vypadáváním vlasům, lupy a dalšími problémy způsobenými extrémě silnými chemickými laky na vlasy, toxickými barvami a dalšími zatěžkávajícími produkty. Proto ve spolupráci s kadeřníkem Jheri Reddingem založila vlastní kosmetickou společnost, která se soustředila právě na produkty pro problematickou pokožku vlasy a chemicky poškozené vlasy hollywoodských hvězd. Velmi rychle se její produkty staly nejpopulárnějšími v celé Californii a později i celých Spojených Státech Amerických. Produkty Redken jsou velmi šetrné a zároveň velmi účinné. Dnes patří profesionální kosmetika Redken k nejoblíbenějším značkám vlasové péče již ve více než 50 zemích světa.