Proč právě Relove by Revolution Glossy Fix Clear Brow Gel & Mascara 2 ml?

Upravené obočí či přirozeně vypadající natočené řasy? S transparentním gelem Relove by Revolution Glossy Fix Clear Brow Gel & Mascara můžete mít obojí! Na jedné straně naleznete transparentní gel s kartáčkem na úpravu obočí, na druhé straně průhlednou řasenku, která natočí a pozvedne řasy pro dokonale přirozený vzhled.

Jedinečné vlastnosti:
  • 2in1 gel na obočí a řasenka,
  • Řasy natočí a pozvedne,
  • Usměrní jednotlivé chloupky na obočí,
  • Snadná manipulace,
  • Dlouhá výdrž.
Jak použít Relove by Revolution Glossy Fix Clear Brow Gel & Mascara 2 ml?

Upravte obočí pomocí štětce nebo tužky tak, abyste dosáhli požadovaného tvaru. Následně pak naneste pomocí kartáčku na obočí gel Relove by Revolution Glossy Fix Clear Brow Gel & Mascara a pročešte chloupky obočí ve směru jejich růstu. Anebo upravte obočí pouze pomocí fixačního gelu.

Naneste gel Relove by Revolution Glossy Fix Clear Brow Gel & Mascara na řasy cik-cak pohybem, opakujte dokud nedosáhnete požadovaného efektu.

Složení Relove by Revolution Glossy Fix Clear Brow Gel & Mascara 2 ml

Aqua (Water), PVP, Triethanolamine, Carbomer, Propylene Glycol, Alcohol Denat., Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

Makeup Revolution je kosmetická značka pocházející z Velké Británie, která se stala jedním z předních hráčů na trhu se kosmetikou díky svému inovativnímu přístupu a dostupným cenám. Značka je známá tím, že nabízí širokou škálu produktů pro líčení obličeje, očí, rtů a nehtů. Jejich sortiment zahrnuje různorodou paletu stínů, tvářenek, rtěnek, pudrů a dalších produktů, které jsou inspirované aktuálními trendy v líčení. Makeup Revolution také často spolupracuje na limitovaných kolekcích s influencery a celebritami, čímž stále udržuje svou pověst trendy a aktuální značky v oblasti kosmetiky.