Vše skladem
Všechno zboží je originální
Férové ceny

Revlon Professional ProYou Anti-Hair Loss Shampoo 350 ml

Šampon eliminující vypadávání vlasů
Revlon
Výprodej
Produkt je trvale stažen z nabídky
Kód: RE060
Hmotnost produktu: 397 g

Proč právě Revlon Pro You Anti-Hair Loss Shampoo 350 ml?

Řešíte nadměrné vypadavání vlasů? Jsou vaše vlasy jemné, zesláblé a bez života? Není důvod ztrácet hlavu. Šampon Revlon Pro You Anti-Hair Loss účinně obnovuje cyklus růstu vlasů a zachovává přirozenou rovnováhu vlasové pokožky. Díky obsahu rozmarýnu, chmele a panthenolu brání vypadávání vlasů a pomáhá zachovávat přirozenou rovnováhu pokožky hlavy. Šampon je vhodný jak pro ženy tak i muže, které trápí padání vlasů. Vlastnosti:
  • Eliminuje vypadávání vlasů,

  • chrání a posiluje vlasové vlákno,

  • vyživuje kořínky vlasů,

  • zklidňuje podrážděnou pokožku hlavy,

  • vhodný pro ženy i muže,

  • k vlasům je velmi šetrný a nezatěžuje vlasy.Aktivní složky:
  • rozmarýn

  • chmel

  • panthenolPoužití:Šampon naneste na mokré vlasy, vytvořte bohatou pěnu a poté z vlasů důkladně opláchněte. Používejte v kombinaci s ampulkami Revlon Pro You Anti-Hair Loss Treatment, které zvyšují hustotu vlasů a dodávají až 2x větší ochranu před vypadáváním vlasů.


Revlon

Proč je značka Revlon tak výjimečná?

Revlon Professional je španělská značka se sídlem v Barceloně, která pro výrobu svých profesionálních produktů využívá těch nejmodernějších technologií. Již od roku 1930 Revlon budí pozornost na poli péče o krásu odvážnými barvami, extravagantní stylingem a v neposlední řadě populárními vlasovými přípravky. Revlon, jako jedna z předních značek pro péči o vlasy, nabízí širokou škálu pečujících přípravků, barev i šamponů, díky nimž může každý docílit krásných vlasů a jedinečného účesu. Jejich profesionální vlasové přípravky jsou vytvořeny z bohatých aktivních látek k hydrataci, vyživování a opravě vašich poškozených vlasů. Nemluvě o bohatství svěžích tónů barev, díky nimž budou vlasy vašich klientů vypadat sytější a zdravější než kdy předtím! Od ikonické řady Uniq One Treatment po Nutri Color Creme Revlon má Revlon produkt pro každý typ vlasů. Výrobky Revlon Professional ctí vysoká kvalita a dostupné ceny. A dnes se používají v těch nejlepších salonech ve více než 100 zemích světa.