Proč právě Revlon Professional Re/Start Color Anti-Brassiness Purple Drops 50 ml?

Revlon Professional Re/Start Color Anti-Brassiness Purple Drops je speciálně navržený neutralizátor pro odstranění nežádoucího žlutého nádechu v blond vlasech. Tyto kapky lze snadno aplikovat přidáním do dlaně a rozčešením do vlasů. Obsahují Acid Violet 43 a hydrolyzované rostlinné proteiny pro posílení a ochranu vlasů. Použití před stylingovými produkty chrání vlasy před žloutnutím a zlepšují jejich barvu. Produkt je vhodný pro domácí péči o vlasy i pro profesionální použití.

Jedinečné vlastnosti:
  • Eliminuje nežádoucí žlutý nádech v blond vlasech,
  • snadno se aplikuje,
  • posiluje a chrání vlasy,
  • zlepšuje barvu vlasů,
  • zanechává vlasy lesklé a hebké.
Jak použít Revlon Professional Re/Start Color Anti-Brassiness Purple Drops 50 ml?

Přidejte několik kapek produktu Revlon Professional Re/Start Color Anti-Brassiness Purple Drops do dlaně a aplikujte na vlhké vlasy. Rozčešte a neoplachujte. Použijte před použitím fénu.

Složení Revlon Professional Re/Start Color Anti-Brassiness Purple Drops 50 ml

Aqua ((Water) Eau), Alcohol Denat., Propylene Glycol, Polysorbate 20, Panthenol, Phenoxyethanol, Parfum (Fragrance), Ethylhexylglycerin, Acid Violet 43, Hydrolyzed Vegetable Protein PG-Propyl Silanetriol.

Revlon Professional je španělská značka se sídlem v Barceloně, která pro výrobu svých profesionálních produktů využívá těch nejmodernějších technologií. Již od roku 1930 Revlon budí pozornost na poli péče o krásu odvážnými barvami, extravagantní stylingem a v neposlední řadě populárními vlasovými přípravky. Revlon, jako jedna z předních značek pro péči o vlasy, nabízí širokou škálu pečujících přípravků, barev i šamponů, díky nimž může každý docílit krásných vlasů a jedinečného účesu. Jejich profesionální vlasové přípravky jsou vytvořeny z bohatých aktivních látek k hydrataci, vyživování a opravě vašich poškozených vlasů. Nemluvě o bohatství svěžích tónů barev, díky nimž budou vlasy vašich klientů vypadat sytější a zdravější než kdy předtím! Od ikonické řady Uniq One Treatment po Nutri Color Creme Revlon má Revlon produkt pro každý typ vlasů. Výrobky Revlon Professional ctí vysoká kvalita a dostupné ceny. A dnes se používají v těch nejlepších salonech ve více než 100 zemích světa.