Proč právě Schwarzkopf Professional Scalp Clinix Microbiome Anti-Hair Loss Serum 7 x 10 ml?
Vypadávání vlasů je způsobeno nejčastěji hormonálními změnami, ale i špatnou životosprávou, stresem a dědičností. Důležité je podpořit výživu zevnitř – vhodnou stravou nebo vitamíny formou doplňků stravy. Dalším krokem je výběr vhodné péče, která posílí vlasy od kořínků až po konečky. Schwarzkopf Professional Scalp Clinix Microbiome Anti-Hair Loss Serum zamezí vypadávání vlasů již za 6 týdnů nejlépe při používání v kombinaci s šamponem Schwarzkopf Professional Scalp Clinix Microbiome Anti-Hair Loss Shampoo. Posiluje vlasy od kořínků, které prokrvuje a zlepšuje mirkrocirkulaci pokožky hlavy.

Taurin: Je nezbytnou aminokyselinou pro syntézu keratinu, který je hlavní stavební složkou vlasového folikulu.

Třapatka nachová (Echinacea Purpurea Extrakt): Je silné přírodní antibiotikum, podporuje prokrvení a zamezuje vypadávání vlasů.

Carnitine Tartrate: Stimuluje růst vlasů na pokožce hlavy tím, že dodává energii vlasovým folikulům.

Biotic Technology Formula: Podporuje mikrocirkulaci krve pokožky, posiluje vlasový folikul a pomáhá podporovat rovnováhu mikrobiomu pokožky hlavy.
Jedinečné vlastnosti:
  • Zamezuje vypadávání vlasů již za 6 týdnů,
  • posiluje vlasy od kořínků po konečky,
  • obsahuje přírodní výtažky,
  • prokrvuje vlasovou pokožku,
  • je vhodný pro muže i ženy,
  • posiluje vlasový folikul,
  • podporuje rovnováhu mikrobiomu pokožky hlavy,
  • vhodný i pro citlivou pokožku,
  • stimuluje buňky na podporu vitality vlasů.
Jak použít Schwarzkopf Professional Scalp Clinix Microbiome Anti-Hair Loss Serum 7 x 10 ml?
Aplikujte jemnou masáží dvakrát denně nejlépe ráno a večer. Nejlepších výsledků dosáhnete při použití s šamponem Schwarzkopf Professional Scalp Clinix Microbiome Anti-Hair Loss Shampoo po dobu 6 týdnů.
Složení Schwarzkopf Professional Scalp Clinix Microbiome Anti-Hair Loss Serum 7 x 10 ml
Aqua (Water, Eau) – Alcohol denat vol.18,8% - Propylene Glycol – PEG-40 Hydrogenated Castor Oil – Carnitine – Taurine – Decylene Glycol – Parfum (Fragrance) – Tartaric Acid – Panthenol – Linaool – Limonene – Sodium Hydroxide – Geraniol – Molasses – Glycerin – Echinacea Purpurea Extract – Benzyl Salicylate – Phenoxyethanol – Potassium Sorbate – Panax Ginseng Root Extract – Sodium Benzoate – Leontopodium Alpinum Flower/Leaf Extract – Menthol - Citrus Limon (Lemon) Peel Extract
Profesionální značka Schwarzkopf Professional nabízí špičkové produkty i pro nejnáročnější zákaznice. Nejlepší technologie, špičkové laboratoře, inovace a nekonečná kreativita. To vše je Schwarzkopf Professional. Jejich rozsáhlé portfolio zahrnuje mnohé nejznámějších produkty v péči o vlasy a jejich stylingu jako jsou Silhouette, BC Bonacure a OSIS+! Značka Schwarzkopf Professional je jedničkou na světovém trhu, je držitelem 7 600 patentů a splňuje požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Srdce celé značky představují barvy na vlasy Schwarzkopf Professional a spolupráce se světovými kadeřníky v oblasti barvení vlasů z ní dělá specialistu, který ve světě nemá konkurence.