Proč právě Schwarzkopf Professional Silhouette Super Hold Pumpspray lak na vlasy 200 ml?

Lak na vlasy s extra silnou fixací a mechanickým rozprašovačem. Rychle schnoucí lak je vhodný pro všechny typy vlasů, které potřebují silnější fixaci.

Poskytuje přirozený vzhled, lesk a dlouhotrvající účinek.  Nelepí vlasy a dobře se z vlasů vyčesává.

  • Technologie Silhouette-Pure s aktivními mikročásticemi pokrývá vlasy ochrannou vrstvou zaručující dlouhotrvajícíc fixaci
Jedinečné vlastnosti:
  • super silná fixace
  • dodává vlasům lesk a vitalitu
  • snadná aplikace
  • lehce se vyčesává
Jak použít Schwarzkopf Professional Silhouette Super Hold Hair Spray 200ml?

Nastříkejte na suché vlasy již do upraveného účesu.

Složení Schwarzkopf Professional Silhouette Super Hold Hair Spray 200 ml

Dimethyl Ether, Alcohol Denat., Aqua (Water), Octylacrylamide / Acrylates / Butylaminoethyl, Methacrylate Copolymer, Aminomethyl Propanol, Parfum (Fragrance)

Profesionální značka Schwarzkopf Professional nabízí špičkové produkty i pro nejnáročnější zákaznice. Nejlepší technologie, špičkové laboratoře, inovace a nekonečná kreativita. To vše je Schwarzkopf Professional. Jejich rozsáhlé portfolio zahrnuje mnohé nejznámějších produkty v péči o vlasy a jejich stylingu jako jsou Silhouette, BC Bonacure a OSIS+! Značka Schwarzkopf Professional je jedničkou na světovém trhu, je držitelem 7 600 patentů a splňuje požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Srdce celé značky představují barvy na vlasy Schwarzkopf Professional a spolupráce se světovými kadeřníky v oblasti barvení vlasů z ní dělá specialistu, který ve světě nemá konkurence.