Proč právě Sebastian Seb Man The Purist Shampoo 250 ml?

Jemný čistící šampon s krémovou konzistencí velmi šetrně, ale za to efektivně čistí pokožku hlavy, důkladně odstraňuje nečistoty a mastnotu z vlasů a navrací jim přirozenou krásu. Šampon je obohacený o extrakt z guarany, který posiluje vlasové kořínky a dodává vlasům pevnost a lesk.

Jedinečné vlastnosti:
  • Šetrně myje vlasy a čistí pokožku hlavy,
  • intenzivně vyživuje a hydratuje,
  • dodává vlasům lesk,
  • zvyšuje pevnost a posiluje vlasy,
  • vhodný pro všechny typy vlasů.
Jak použít Sebastian Seb Man The Purist Shampoo 250ml?

Naneste přiměřené množství šamponu na mokré vlasy, napěňte a důkladně opláchněte. Šampon lze používat denně. Doporučujeme používat v kombinaci s ostatními přípravky řady Seb Man.

Značka profesionální vlasové kosmetiky Sebastian Professional je považována za jednu z nejpoužívanějších kosmetických značek Hollywoodských celebrit. Vznikla v šedesátých letech v období největšího experimentování, divokého životního stylu, kreativity a s tím spojeného nebojácného stylingu. Rozvíjející se značka Sebastian Professional brzy uchvátila kadeřnické salóny po celém světě. A to vše bylo způsobeno především produkcí jedinečných a dokonalých výrobků, které naplnily přání každého zákazníka. Sebastian Professional nabízí salonní produkty včetně šamponů a kondicionérů, gelů, lesků a barev na vlasy.