Proč právě Selective Professional ONcare Refill Shampoo 275 ml?

Skoncujte jednou a pro vždy s mladými a poškozenými vlasy bez života. Šampon na poškozené vlasy Selective Professional ONcare Refill Shampoo dodává vlasům výplňový efekt a potřebnou pružnost. Šampon posiluje, zpevňuje a zhušťuje vlasy a zabraňuje jejich lámání. Vlasy jsou po použití lesklé, hebké a vitální.

Lněné semínko – dodává vlasům pružnost díky funkci mastných kyselin Omega 3, které vlasy hydratují a posilují, působí na vlasový stonek a zabraňují jeho lámání.

Fytokeratin konopí a rýže – je bohatý na živiny, zpevňuje strukturu vlasů, zlepšují jejich pružnost a pomáhají obnovovat lámavé vlasy.

Jedinečné vlastnosti:
  • Dodává vlasům výplňový efekt,
  • posiluje, zpevňuje a zhušťuje vlasy,
  • dodává vlasům pružnost,
  • zabraňuje lámání vlasů,
  • zanechává vlasy lesklé a vitální. 
Jak použít Selective Professional ONcare Refill Shampoo 275 ml?

Šampon naneste na mokré vlasy, napěňte a poté důkladně opláchněte. V případě potřeby opakujte. Následně pokračujte v péči, jak jste zvyklí.

Značka Selective Professional je 100% vyrobená v Itálii s více než 20 lety zkušeností v profesionálním sektoru. Je distribuována v přibližně 70 zemích po celém světě a nabízí nejlepší řešení pro profesionální trh z hlediska kvality, bezpečnosti a efektivity. Od barev, přes ošetření až po styling, Selective Professional nabízí kompletní řadu exkluzivních profesionálních produktů, vyvinutých tak, aby vyhovovaly potřebám spotřebitelů po celém světě.