Proč právě Selective Professional Powerplex No. 2 Treatment 1000 ml?

Kúra pro regeneraci a barvení vlasů Selective Professional Powerplex No. 2 Treatment regeneruje poškozené struktury vlasů a podtrhuje účinek vlasových procedur. Kúra hloubkově vyživuje vlasy a posiluje nově vzniklé vazby a dodává jim potřebnou vlhkost. Tato kúra je vhodná i pro citlivé vlasy, kterým dodá dodatečnou ochranu a vitalitu.

Jedinečné vlastnosti:
  • Posiluje nové vazby,
  • vyživuje vlasy,
  • podtrhuje účinek vlasových procedur,
  • regeneruje poškozené struktury vlasů,
  • ideální i pro velmi citlivé vlasy.
Jak použít Selective Professional Powerplex No. 2 Treatment 1000 ml?

Barvení:

Smíchejte barvicí krém a oxidační emulzi podle pokynů uvedených v návodu k použití barvicího přípravku. Přidejte 4 ml přípravku Powerplex č. 1 bez ohledu na směšovací poměr a množství směsi a dobře promíchejte. Naneste směs a nechte ji odležet, jak je uvedeno v návodu k použití barvícího přípravku. Důkladně opláchněte, a poté naneste přípravek Powerplex č. 2. Přípravek rovnoměrně rozetřete hřebenem a počkejte 10 minut. Znovu vlasy opláchněte. Upravte vlasy podle potřeby. Stejně postupujte i u super zesvětlovačů.

Bělení:

Smíchejte bělící prášek/krém a oxidační emulzi podle návodu k použití bělícího přípravku. Přidejte 4 ml přípravku Powerplex č. 1 na každých 45 g směsi bez ohledu na směšovací poměr a dobře promíchejte. U křehkých a namáhaných vlasů doporučujeme zvýšit množství přípravku Powerplex č. 1 na 8 ml. Naneste směs a nechte ji odpočinout, jak je uvedeno v návodu k použití odbarvovacího přípravku. Důkladně opláchněte a poté naneste přípravek Powerplex č. 2. Přípravek rovnoměrně rozetřete hřebenem a počkejte 10 minut. Znovu vlasy opláchněte. Upravte vlasy podle potřeby.

Chemické narovnávání:

Přidejte 8 ml přípravku Powerplex č. 1 na každých 70 g narovnávacího přípravku a dobře promíchejte. Postupujte podle návodu k použití narovnávacího přípravku. Důkladně opláchněte a vlasy vysušte ručníkem. Smíchejte 16 ml přípravku Powerplex č. 1 s 90 ml vody a naneste jej. Počkejte 10 minut. Důkladně opláchněte a poté naneste přípravek Powerplex č. 2. Přípravek rovnoměrně rozetřete hřebenem a počkejte 10 minut. Bez oplachování aplikujte neutralizátor, jak je uvedeno v návodu k použití narovnávacího přípravku.

Restrukturalizace:

Očistěte vlasy chelátovým šamponem. Smíchejte 16 ml přípravku Powerplex č. 1 s 90 ml vody. Naneste na celé vlasy a důkladně rozčešte, aby se dobře rozprostřel. Počkejte 5 až 10 minut v závislosti na stavu vlasů. Bez oplachování aplikujte Powerplex č. 2 a důkladně jej rozčešte. Počkejte 10 minut. Opláchněte a upravte podle potřeby.

Přímé barvení:

 Přidejte 1 ml přípravku Powerplex č. 1 na každých 6 ml roztoku pro přímou barvu. Naneste směs a nechte ji odpočinout, jak je uvedeno v "návodu k použití" použitého výrobku. Důkladně opláchněte. Aplikujte Powerplex č. 2. Přípravek rovnoměrně rozetřete hřebenem a počkejte 10 minut. Důkladně opláchněte. Upravte vlasy podle potřeby.

Keratinová vyhlazující kúra:

Na 50 ml vyhlazujícího přípravku smíchejte 4 ml přípravku Powerplex č. 1. Postupujte podle návodu k použití keratinového vyhlazovacího přípravku. Pokud vyhlazovací kúra zahrnuje jako závěrečný krok aplikaci závěrečné masky, doporučujeme použít Powerplex č. 2. 

Upozornění:
  • Určeno pouze pro profesionální použití.

Značka Selective Professional je 100% vyrobená v Itálii s více než 20 lety zkušeností v profesionálním sektoru. Je distribuována v přibližně 70 zemích po celém světě a nabízí nejlepší řešení pro profesionální trh z hlediska kvality, bezpečnosti a efektivity. Od barev, přes ošetření až po styling, Selective Professional nabízí kompletní řadu exkluzivních profesionálních produktů, vyvinutých tak, aby vyhovovaly potřebám spotřebitelů po celém světě.