Proč právě Tangle Teezer Scalp brushes Mint Green Whisper?

Masážní, exfoliační kartáč Tangle Teezer Scalp brushes Mint Green Whisper s dlouhými pružnými zuby odstraňuje z hlavové pokožky odumřelé kožní buňky a usazeniny z vlasových produktů. Na okraji kartáče jsou krátké zuby stimulují pokožku. Skvělý je také ergonomický tvar kartáče, který padne do každé ruky. Díky drsnějšímu povrchu neklouže ani z mokrých rukou. Při pravidelném používání budou vlasy zdravější a hustší.

Jedinečné vlastnosti:
  • Dlouhé pružné zuby,
  • odstraňuje odumřelé buňky,
  • ergonomický tvar,
  • hrubší povrch,
  • snadná manipulace,
  • na suché i mokré vlasy.
Jak použít Tangle Teezer Scalp brushes Mint Green Whisper?

Pomocí prstů uchopte kartáč Tangle Teezer Scalp brushes Mint Green Whisper a masírujte s ním pokožku hlavy po dobu 3 minut, pro exofilaci masírujte krouživými pohyby anebo tahem od čela na zátylek hlavy. Pokud chcete aktivovat tlakové body na pokožce hlavy, pak na kartáč při masáži jemně tlačte. Budete mít tak pocit, že pokožka hlavy je zdravá, při pravidelném používání pak budou vaše vlasy hustší a ještě krásnější.

Údržba:

  • Neodkládejte kartáč zuby nahoru – vyhnete se tak jejich zbytečné deformaci,
  • pokud chcete vyčistit nečistoty z kartáče, omyjte ho mýdlovou vodou.
Tangle Teezer je světově proslulá značka vlasových kartáčů vynalezená bývalým vlasovým kadeřníkem Shaunem P. Barevná, ikonická a inovativní. Je to značka, která se za posledních deset let od uvedení na trh stala jednou z nejslavnějších ve všech koutech světa. Kartáče jsou navrženy tak, aby hladce klouzaly vašimi vlasy a odstraňovaly uzlíky bez tahání, takže si můžete vychutnat každé kartáčování bez bolesti. Jsou vhodné pro všechny typy vlasů, ale zvláště ideální pro křehké nebo barevně ošetřené vlasy. Nejen, že jsou skvělé pro každodenní kartáčování, ale mohou být také použity k masáži vaší pokožky hlavy a rovnoměrnému rozložení vlasů, díky čemuž jsou mimořádně univerzální. Tangle Teezer, milovaný kadeřníky a používaný v profesionálních salonech, lze použít na přírodní i syntetické vlasy. Budete se říkat, jak jste někdy dokázali žít bez něj!