Proč právě TMT B.Beard Fluid Barba sérum na vousy 50 ml?

Lehký vyživující fluid s arganovým olejem pro regeneraci pánských vousů. Energizující a hydratační vlastnosti Fluid Beard učiní každé vousy jednoznačně svěží, silné a jemné. Ochranné vlastnosti arganového oleje zajistí vousům zdraví, sílu a dokonalý lesk. Produkty B.Beard čistí vousy jemně a působí preventivně proti svědění a podráždění.

Jak používat TMT B.Beard Fluid Barba sérum na vousy 50ml?

Pár kapek aplikujte do dlaní a rovnoměrně rozetřete do vousů. Upravte hřebenem nebo prsty. Neoplachujte. Sérum můžete použít kdykoliv během dne na mokré i suché vousy.

TMT je špičková profesionální kosmetika z Itálie. Vyrobená z přírodních surovin s co největším ohledem k životnímu prostředí. Od formulace produktu po zabalení jsou všechny výrobní fáze naprosto kompatibilní s ohledem na životní prostředí. Mezi nejpopulárnější produkty značky TMT najdete i kultovní olej Inca Oil vyrobený z výtažků ze semínek jihoamerické rostliny Sacha Inchi. Tu milovali již staří Inkové a přezdívali jí rostina nesmrtelnosti, protože má významné protistárnoucí účinky. Kosmetika vyhovuje všem mezinárodním normám a není testována na zvířatech.