Proč právě Voono 100 % Pure Amla Mask 100 g?

Jsou vaše vlasy bez života, postrádají objem a lesk? Hledáte čistě přírodní kosmetiku, která by ovšem byla účinná a zároveň šetrná k životnímu prostředí? Ideální řešení nabízí nová přírodní maska a kondicionér Voono 100 % Pure Amla Mask, která zároveň umožňuje ztmavit vybraný odstín barvy. Tento zázračný prášek AMLA, zvaný také Indický Angrešt, se používá již po staletí v Indii a zaujímá přední místo ve východní medicíně zvané Ájurvéda. Tento velmi jemně namletý prášek patří mezi přírodní složky s nejvyšším obsahem vitamínu C. Zásobuje vlasové kořínky živinami, působí proti vypadávání a šedivění vlasů. Příznivě ovlivňuje kvalitu kolagenu v pojivových tkáních, patří mezi účinné antioxidanty a pomáhá regenerovat a zcelovat strukturu vlasového vlákna. Podporuje prokrvení vlasové pokožky, a tím pomáhá k růstu vlasů, které jsou opět pružné, silné a zdravé. Zároveň omezuje tvorbu lupů, zaceluje vlasové konečky a vytváří bohatý objem vlasů s vysokým leskem.

Jedinečné vlastnosti:
  • 100 % přírodní maska a kondicionér na vlasy,
  • udržuje barvu vlasů nebo ztmavuje odstíny barev,
  • hloubkově regeneruje a vyživuje vlasové vlákno,
  • působí proti vypadávání vlasů a podporuje jejich růst,
  • omezuje tvorbu lupů a zaceluje kořínky vlasů,
  • dodává bohatý objem a vysoký lesk,
  • vhodná pro vegany, není testována na zvířatech.
Jak použít Voono 100 % Pure Amla Mask 100g?

20 g prášku Voono 100% Pure Amla Mask smíchejte s teplou vodou a vytvořte jemnou pastu, kterou naneste na šamponem umyté vlasy. Jemně vmasírujte pastu do vlasů a do pokožky hlavy. Vyhněte se kontaktu s očima a ústy. Nechte působit 15–20 minut a poté důkladně opláchněte teplou vodou. Používejte 1–2 x týdně.

PRO TIP: Maska Voono 100% Pure Amla přirozeně ztmaví vybraný odstín barvy, například smíchejte odstín Copper s lžící Amly a vznikne tmavě ohnivý odstín s odlesky do červena nebo ji přidejte do hnědého odstínu a barva ztmavne o 1 odstín.

Upozornění:

Vyhněte se kontaktu s očima a ústy. Při kontaktu s očima neprodleně vypláchněte vodou.

Složení produktu Voono 100 % Pure Amla Mask 100 g

100 % Amla

Aktivní složky:
  • Amla: Hloubkově regeneruje, vyživuje a podporuje růst vlasů.
  • Voono Maska má 100% přírodní složení. Je vhodná pro vegany. Není testovaná na zvířatech.
Přírodní vlasová kosmetika bez chemie - to jsou produkty značky Voono. Sortiment Voono obsahuje devět barev, které kromě henny obsahují také další indické bylinky jako indigo, amlu nebo shikakai. Barvy nepoškozují vlasy, protože nepronikají do samotného vlasu, pouze se navážou na vlasový keratin. Podrobný návod, jak s těmito přírodními barvami pracovat, najdete na oficiálních stránkách značky Voono. Henna barvy, ale také šampon, kondicionér a maska jsou šetrné k vaší pokožce a zároveň laskavé k přírodě. Jsou plné přírodních výtažků a rostlinných olejů. A všechny produkty jsou netestovány na zvířatech. Produkty značky Voono jsou čistě veganské.