Proč právě Wella Professionals Invigo Color Brilliance Fine Vibrant Color Mask 30 ml?

Barvené vlasy potřebují maximální péči, a proto profesionální značka Wella Professionals vyvinula vyživující masku Wella Professionals Invigo Color Brilliance Fine Vibrant Color Mask speciálně určenou pro jemné vlasy. Maska již po prvním použití viditelně rozzáří barvu vašich vlasů, ochrání ji před nežádoucím blednutím a vymýváním a dodá vlasům sametovou hebkost a zářivý lesk. Maska na vlasy Wella Professionals Invigo Color Brilliance Fine Vibrant Color Mask je vyrobena v malém cestovním balení, které se vejde do každé cestovní tašky a tak si i na dovolené můžete dopřát vaši nejoblíbenější vlasovou péči.

Jedinečné vlastnosti:
  • Vyživuje a hydratuje,
  • chrání barvu vlasů před blednutím a vymýváním,
  • dodává sametovou hebkost a lesk,
  • usnadňuje rozčesávání,
  • nezatěžuje a nemastí vlasy,
  • vhodné pro jemné barvené vlasy.
Jak použít Wella Professionals Invigo Color Brilliance Fine Vibrant Color Mask 30ml?

Masku na vlasy Wella Professionals Invigo Color Brilliance Fine Vibrant Color Mask o velikosti mince aplikujte na umyté, ručníkem vysušené vlasy. nechte působit 5 minut a poté důkladně opláchněte vodou. Masku používejte 1-2x týdně.

Složení produktu Wella Professionals Invigo Color Brilliance Fine Vibrant Color Mask 30 ml

Aqua, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Bis-Aminopropyl Dimethicone, Glutamic Acid, Fragrance, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Glycerin, Methylparaben, Tocopheryl Acetate, Propylparaben, Limonene, Histidine, EDTA, Sodium Chloride, Citric Acid, Linalool, Hexyl Cinnamal, Microcitrus Australasica Fruit Extract.

Wella Professionals je významnou značkou v oblasti profesionální péče o vlasy a barvení. S dlouhou historií od roku 1880 se specializuje na inovativní produkty pro kadeřnické salony a domácí použití. Je známá pro širokou paletu barev a odstínů vlasového barvení, spolu s produkty pro péči o vlasy, které nabízejí výživu a ochranu. Značka Wella Professionals zůstává oblíbenou volbou mezi profesionálními kadeřníky a zákazníky, kteří hledají kvalitu a trendy v péči o své vlasy. Její angažovanost ve výzkumu, školeních a komunitních iniciativách podporuje kvalitu a inovace v celém odvětví.